Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B5 mr0z1sty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej, chciałbym również przedstawić swoją perełkę, talentu rozpisywania się nie mam, postaram się wzorować na innych.

Audi kupiłem 2 tygodnie temu, wcześniej posiadałem też Audi A4 b5 ale z rocznika 96 która cały czas mi się psuła.

Dane techniczne:

- Audi A4 B5

- Rocznik: 1999

- Nadwozie: sedan

- Silnik: 1.8T 150KM

- Skrzynia biegów: Automatyczna (Tiptronic)

- Klimatronik

- 2x szyby elektryczne (przód)

- Zamontowany gaz BRC (pół roku temu)

Od razu na starcie zrobiłem w Bosch Service:

- Rozrząd komplet z mikropaskiem

- Wymiana oleju w silniku wraz z wszystkim filtrami

- Wymiana oleju w skrzyni biegów

- Dobicie i odgrzybienie klimatyzacji

Na chwile obecną nie mam nic więcej do roboty jeżeli chodzi o silnik i zawieszenie.

Plany:

- Zmiana felg na 18''

- Modyfikacja na 2DIN

- Polerowanie auta oraz malowanie przetarć

Na razie zdjęcia tylko z zewnątrz, wieczorem dorzucę środek :)

zmy2f6o3.jpg

20160630_131214.jpg

20160630_131224.jpg


Dodaje środek jak obiecałem :)

20160701_113336.jpg

20160701_113348.jpg


od 0 do 100 km/h

Opublikowano

rozrząd Bosch dałeś ?? i olej jaki ;) ? . Bosch najgorsza firma na świecie zlamili się .

ciekawy kolorek apropo ;)

Opublikowano

wskazówka obrotomierza ci sie wiesza przy wiekszych obrotach, mam tak samo a stalo mnie sie to jak wymienialem wyswietlacz..

ile masz sekund od 0 do 100?

Edytowane przez kajmanovsky

Opublikowano
  • Autor

rozrząd Bosch dałeś ?? i olej jaki ;) ? . Bosch najgorsza firma na świecie zlamili się .

ciekawy kolorek apropo ;)

Rorzad w boschu ale nie boscha bo się zlamili, jakiejs niemieckiej firmy dobrej potem sprawdzę na fv i napiszę. Dzięki :)

wskazówka obrotomierza ci sie wiesza przy wiekszych obrotach, mam tak samo a stalo mnie sie to jak wymienialem wyswietlacz..

ile masz sekund od 0 do 100?

Ona zaczyna mi się wieszać wtedy gdy auto stoi jak jest gorąco na dworze, jak jest chłodniej to wszystko jest okey: P

Jeszcze nie sprawdzałem ile od 0 do 100 , ale musiałbym to dokładnie zmierzyć tylko nie wiem jak startować automatem porzadnie :)

Opublikowano

zimne luty w liczniku do poprawy ;)

Opublikowano
  • Autor

rozrząd Bosch dałeś ?? i olej jaki ;) ? . Bosch najgorsza firma na świecie zlamili się .

ciekawy kolorek apropo ;)

Witam Kolego, rozrząd "INA", olej Motul 8100 x-cess 5w-40.

Opublikowano

w liczniku nie bawiłbym się w zimne luty tylko odrazu bym myślał o zmianie na pełen FIS :)

Opublikowano

w liczniku nie bawiłbym się w zimne luty tylko odrazu bym myślał o zmianie na pełen FIS :)

pomysł dobry, ale trzeba z 2 dni kręcić samochód i kłaść przewody, kupić licznik i go na końcu zakodować :) jeśli ktoś ma czas i chęci to też polecam ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.