Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mercedes-Benz GL 550 AMG 4 MATIC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

GL 550 AMG 4 MATIC

Rok 2016

Przebieg 1750km

Motor 4,7 litra V8 Bi-turbo 435KM i 700Nm

cbd53d287edc2760gen.jpg

a41a3a0cf4de058agen.jpg

f99c3ff3dbf86dbagen.jpg

b96abc11d48dda3egen.jpg

06181db991d8881dgen.jpg

jbcg9iby.png

xq6os5fx.png

yd9y2nv9.png

essd6qbc.jpg

Edytowane przez szogun555

Opublikowano

Ale czołg, ale z tym silnikiem, to chyba nie zauważasz braku mocy co?

Opublikowano
  • Autor

Ale czołg, ale z tym silnikiem, to chyba nie zauważasz braku mocy co?

Autko siedmio osobowe o masie 2480kg. Katalogowo 5,4 s do 100km/H, więc motor ma co robić... :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Extra na zywo robi naprawde wrazenie!

Opublikowano

Wow ale bestia

A ja na b6 latami zbieralem,gdzie robicie ze na wozidelka stać?

Brawo Ty

Opublikowano

Szogun to pewnie w jakuzie robi :- ))

Fajne bydle :- )

Opublikowano
  • Autor

Wow ale bestia

A ja na b6 latami zbieralem,gdzie robicie ze na wozidelka stać

Brawo Ty

Wystarczy grać w lotto ;-)

Opublikowano

Ty tak serio z tym lotkiem? :hi:

Co do fury to marzenie, tylko pozazdrościć :D

Edytowane przez Osta

Opublikowano
  • Autor

Ty tak serio z tym lotkiem? :hi:

Co do fury to marzenie, tylko pozazdrościć :D

Taki żarcik z lotto :) Może z pięć razy grałem, ale nie udało się wygrać...

Co do autka, to naprawdę super, duży i bezpieczny, a do tego komfortowy.

Sam dźwięk tej V8 podnosi uśmiech na twarzy :)

Edytowane przez szogun555

Opublikowano

Ale to jest cuuuuudo :) Bezawaryjnosci zycze. Po jezdzil bym takim hehe

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

GL w tym wydaniu jest jak dla mnie fantastyczny ;) Mega auto i naprawdę wielkie - robiliśmy jakiś czas temu korektę lakieru i ceramiczenie takiego potwora to muszę przyznać, że gabaryty robią ogromne wrażenie :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzwoniłem ostatnio do ASO w sprawie haka i po numerze VIN autko jest przystosowane pod hak, ale podobno jest problem z elektryką. Panowie twierdzą, że montowali jakiś czas temu hak w takim samochodzie i musieli wszystko zdemontować bo po podłączeniu przyczepy robiła się choinka na przyczepie. Nie wiem czy pod USA jest może jakieś inne kodowanie, a może faktycznie nie będzie to chodziło z przyczepą eropejską. Pan stwierdził, że jest możliwy tylko montaż w zakładzie który się zajmuje hakami z podłączeniem tylko pod lampe. Oczywiście taki montaż odpada bo auto jest na gwarancji. Może ma ktoś jakiś zaprzyjaźniony servis Mercedesa gdzie mógłbym zaczerpnąć jakieś informacje ?

Opublikowano

Jezdzilem, siedziałem i macalem takiego GLa. Fura konkret

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.