Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nie mozna otworzyc bagaznika z przycisku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema . Probowalem dzis otworzyc bagaznik w swoim a4 a tu zonk. Z przyciskow nie da rady i to dwa nie dzialaja. Dopiero z pilota otworzylem. Dlaczego nie moge otworzyc z przyciskow w klapie?

Opublikowano

Kabel przerwany w przelotce klapy

Opublikowano
  • Autor

Moze i taka ale z pilota moge otworzyc.
Jak reka naciskalem mikrowłacznik to normalnie otwiera
Tylko te dwa przyciski nie dzialaja

Edytowane przez rafal9119

Opublikowano

to w silniczku jest taka płytka, jest ona półprzewodnikiem, musisz zastąpić ją jakąś zwykłą blaszką metalową.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/133577-naprawa-silniczka-zamka-w-bagazniku/


A czekaj, to B5 :D hahah


Sądzę że musisz rozebrać cały mechanizm i posprawdzać gdzie dochodzi prąd a gdzie go brakuje i tyle. Multimetr pewnie masz ? a jak nie to najtańszy za dyche da rade

Opublikowano
  • Autor

Panowie jest dalej problem poniewaz wszystkie mikro wlaczniki dzialaja caly uklad sprawny a przyciski do recznego otwarcia klapy nie dzialaja. Moze przyciski sie uszkodzily . ? Dwa na raz?

A moze jest jakis bezpiecznik od tego?

Opublikowano

A moze nasza "kochana" pompka zawodzi? Posprawdzaj zimne luty

Opublikowano
  • Autor

czemu ma niby zawodzić??
jak przyciskiem w pilocie da rade otworzyc bagaznik to jest sprawna.

nie działaja tylko przyciski w klapie( te przy oświetleniu rej. )

Opublikowano

A pompka przy otwieraniu auta pracuje normalnie czy długo?

Opublikowano
  • Autor

normalnie pracuje tak ze 3 s. .

wszystko jak działało tak działa tylko te otwieranie bagaznika

Opublikowano

A napewno od mikrowłączników w klapie dochodzi sygnał do pompki?

Edytowane przez marcin_franz

Opublikowano
  • Autor

mikrostyk w zamku działa bo jak go naciskałem recznie to otwiera bagaznik a drugi zamyka auto. ( zamek ten z miejscem na kluczyk)

a ten u dołu co rygluje klape ma jeden mikrostyk i jak go naciskam to coś cyka w pompce centralnego zamka.


tylko nie wiem czy po naciśnieciu tego mikrostyku ma coś cykać czy np. na otwierać bagażnik

Opublikowano

No mi wlasnie o to chodzi.Moze "pierwszy" zimny lut dopadl wlasnie klape,dlatego pilot dziala,a "gniazdo" klamki klapy juz nie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Rozbieral pompke i jak tak patrze na te luty to wygladaja na zdrowe

Witam. Panowie nikt nie ma pomyslow co mu moze byc. Bo staje sie wkur.. te otwieranie z pilota

Wysłane z mojego SM-G318H przy użyciu Tapatalka

Naprawilem te otwieranie. Okazalo sie ze nie zauwazylem przerwanego kabla w harmonijce

Wysłane z mojego SM-G318H przy użyciu Tapatalka

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Kolego pamietasz kolory tych kabelków????

U mnie to samo,z pilota działa i nie ma problemów a te mikrowłaczniki w klaie nie reaguja...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.