Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Przemyśl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie :hi:

Może ktoś szuka - mam do sprzedania dojazdówke 18" -- T125/80/18. 
Stan jak nówka. 
Została mi po sprzedaży B6 a do B8 nie podpasi. 
Cena do dogadania bo leży i zawadza :wink:

Opublikowano
Panowie :hi:
Może ktoś szuka - mam do sprzedania dojazdówke 18" -- T125/80/18. 
Stan jak nówka. 
Została mi po sprzedaży B6 a do B8 nie podpasi. 
Cena do dogadania bo leży i zawadza :wink:
Ile

Wysłane z mojego HUAWEI RIO-L01 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

może ktoś chętny na 

wydech 1.8T ośka + osłony

zaciski 245 na tył 

pompa abs

zbiornik paliwa

tylna belka 1.8T

amortyzatory tył 

gałka 5 biegów 

półośki

parę rzeczy zostało po przekładce : )

Opublikowano

Kogo przylapalem ? :-P332210f050e87ee4581af159b363e5fa.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI RIO-L01 przy użyciu Tapatalka

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Siema moze ktos cos potrzebuje z moich pozostalosci po modach. Sprzatam troche i szkoda wyrzucać. Mam liczniki na czesci. podświetlanie. .guziczki itp. awaryjke i guziki esp jak komus nie dziala. galka sline nakladka recznego skora itp.
3346e3d18554620e6e190063c8331a8e.jpge4591a4d2c71504621c753bb688db7f8.jpge52abb2aaf8d4f463b2b2200850981c6.jpgef67e86342338a48dec69ccb1849d468.jpg2ee6f3508cfd03f0e5c5e2a8dd1f72b5.jpgd777946553de709b073c7cde22cf60ae.jpg666fbbecdaf8d4497f0c76e1aeefb3bc.jpg7301bf6cc5e01da90515d5ea9420d4fd.jpge25553c844b85146050816d507076a96.jpg

Opublikowano

Może jakiś spocik jutro ? :D

Opublikowano

Ja chętnie wpadne a gdzie i o ktorej ? :-)

Wysłane z mojego HUAWEI RIO-L01 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pewnie Sanówa bo gdzie :D 16 i gra gitara :D

Opublikowano

Jak bedzie wiecej ludzi to sie wbije bo we dwoch czaki szkoda sensu 758a1ae717793b19424d651eaeb6be09.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI RIO-L01 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To co wbija ktos jeszcze

Wysłane z mojego HUAWEI RIO-L01 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Postaram sie wpasc :-) Ale dam jeszcze znac :-) Teraz na nocy walcze do 7 rano:-D 

Opublikowano
Postaram sie wpasc :-) Ale dam jeszcze znac :-) Teraz na nocy walcze do 7 rano:-D 
Pezet nie denerwuj mnie masz byc i twoja A3 tez bo ci drapne koła i na pustakach zostawie hehe :-P

Wysłane z mojego HUAWEI RIO-L01 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kazik nie szalej tak :D

Opublikowano

Najpierw po nocy musze podjechac opony zmienic na zimowe nowki sztuki Nokian WR D3 225/45 R17 i nowe aluski 17" :decayed: Mysle ze sie wyrobie z tym i innymi sprawami bo troche mam do zalatwienia 

Opublikowano

Postaram się wpaść :)

Opublikowano
16 godzin temu, Kazek 1.9 napisał:

Pezet nie denerwuj mnie masz byc i twoja A3 tez bo ci drapne koła i na pustakach zostawie hehe :-P

Wysłane z mojego HUAWEI RIO-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Panowie ja juz jestem w galerii :-) zona szaleje na zakupach :-) wiec o 16 tam gdzie zawsze sie widzimy za myjka na koncu :-) 

Opublikowano

Oby sie miejsce zwolniło bo jak bylem to nie bylo gdzie stac. My jedziemy z Kazikiem na kebsa i tez wpadniemy.

Opublikowano

Czaki nastepnym razem stragan musimy wystawic z gratami hehe :-P handel bedzie jak talala tylko chlopaki portfele musza zabrać z kasiura hehe B-)

Wysłane z mojego HUAWEI RIO-L01 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nastepnym razem to wpadacie do mnie i kubek musimy zamontowac :-) w poniedzialek zaloze moje alusy zimowe to sie pochwale :-D 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jakiś spocik w sobotę ? jestem wolny wpadł bym z kolegą na 2 auta ? : )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.