Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Przemyśl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukajcie tych blach za 2 tyg wariaty :-)ce2611272f82809bd284894ed71e165d.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI RIO-L01 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
17 minut temu, Kazek 1.9 napisał:

Szukajcie tych blach za 2 tyg wariaty :-)ce2611272f82809bd284894ed71e165d.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI RIO-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Rowniez dzieki za spotkanie w taka pogode :-) 6 furmanek to juz spoko ;-) bo zawsze byl problem :-D Bedziemy modzic, ojj bedziemy :-) 

A co to za audi?:-) jakis nowy czlonek bedzie :-D czy fure kupiles nowa? :-D 

Opublikowano

Pezet to autko tylko na wyjazdy do sklepu ... felgi tyle ze zmienilem :-)

Wysłane z mojego HUAWEI RIO-L01 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Na tych felgach zawsze b6 mi sie podobalo :-) 

Opublikowano

Mi tez ale coz poszly jeszcze sobie moze kupie zeby miec na.zapas hehe :-) dzisiaj bix wlecial teraz zderzak i reszta zeby to mialo rece i nogi

Wysłane z mojego HUAWEI RIO-L01 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

[emoji12] [emoji16] 525b4173e4bac19c95d1b19b4f9cbc29.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI RIO-L01 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Bixenon robi za***ista robote :hi:  i te czarne środki w nich :-) 

A jaki zderzak? :-) 

Ja sie naogladalem waszych furmanek i zbieram graty do wiosny, zderzak sline przod musi byc :-) grill czarny w maske s4 :-) zawieszenie odpale AP Sportfahrwerke 40/30 i felgi beda po regeneracji na grafit, i zaciski w jakis toksyczna zielen :-) i listwy drzwiowe chce zmienic z sline na s4 :-) 

Opublikowano

Ja teraz pakuje listewki s4 plus reszte do bixa przybajmniej samopoziom zderzak moze miecha poczekać ... a pozniej to sie okaze co wyjdzie w praniu... pezet dawaj na bogato tylko troche ukryj ta prawde moze w tv cie pokażą hehe :-) zdrowiej lepiej i bądźmy w kontakcie chlopaki :-)

Wysłane z mojego HUAWEI RIO-L01 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Potrzebna gora wiadome pod spryski noo i co najważniejsze moduł do dziennych ... tak czy siak podziekowania dla Krystiana z birczy duzo wytlumaczyl bo ja zielony alee jak wieczor przyszedł wsiadlem w auto to nie wiedzialem czy to dzien czy noc heh super bixy i wartowaly kasy .. widzimy sie okolo 25 tego przed moim weselichem :-) :-P

Wysłane z mojego HUAWEI RIO-L01 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

[emoji12] [emoji16] [emoji16] [emoji16]

Opublikowano

Widzę że rymy Cię trzymają, coś chłopaki nie kumają:D

Zachciało się w aucie rezania, trzeba spełnić wymagania:D

Zderzak, bixy i inne graciki, zostaw dla żony na waciki :D

 

To spoko że bixy spełniły Twoje oczekiwania :D może kiedyś też się skuszę, ale to na razie odległy termin :D

Samopoziom do bixy musisz ogarnąć. Listwy S4 zrobią robotę.

Dawaj znać jak będziesz to będziemy coś kminić. Mam kumpla co robi zajeb...... foty to może jakiś spot w terenie i coś podziałamy :hi:

 

 

 

Opublikowano

Kazek wymieniaj Euro bo szkoda czasu, teraz kurs dobrze stoi i będzie kaska na rezanie, haha :D

Opublikowano
Kazek wymieniaj Euro bo szkoda czasu, teraz kurs dobrze stoi i będzie kaska na rezanie, haha [emoji3]
Czaki pakuj ledy bo jak twoja wroci to sama ci zamontuje ale ręka po baniaku heheh[emoji12]

Wysłane z mojego HUAWEI RIO-L01 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Widzę że rymy Cię trzymają, coś chłopaki nie kumają[emoji3]
Zachciało się w aucie rezania, trzeba spełnić wymagania[emoji3]
Zderzak, bixy i inne graciki, zostaw dla żony na waciki [emoji3]
 
To spoko że bixy spełniły Twoje oczekiwania [emoji3] może kiedyś też się skuszę, ale to na razie odległy termin [emoji3]
Samopoziom do bixy musisz ogarnąć. Listwy S4 zrobią robotę.
Dawaj znać jak będziesz to będziemy coś kminić. Mam kumpla co robi zajeb...... foty to może jakiś spot w terenie i coś podziałamy :hi:
 
 
 
Bedzie cos wiadome i graty beda to bedziemy myśleć puki co mam inne wydatki aczkolwiek nie zarzekam sie ze nie bede dzialal heh :-)

Wysłane z mojego HUAWEI RIO-L01 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam, ktoś ma czas na weekendzie na jakiegoś spota:)

Opublikowano

Ja dzisiaj mogę bo juto nocka... :D

Opublikowano

super :)

 

Opublikowano

ale jeszcze nas mało żeby zachęcić do wyrwania się z domu :D

Opublikowano

mam nadzieje że do wieczora jeszcze ktoś będzie chciał :D

 

Opublikowano

Tylko kwestia o której i gdzie. Jak jest pogoda to można w końcu na powietrzu :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.