Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Przemyśl


DanielAudiDaniel

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, mi pasuje:hi:

Panowie mi nie świeci jedna żarówka w podświetlaniu rejestracji. Styki się przepaliły. Kupiłem używaną ale sprawną listwę oświetlenia, to może byśmy wymienili, bo zacząłem rozbierać tapicerkę klapy ale nie wiem jak całkiem ją ściągnąć żeby dostać się do listwy. I od razu jak uda się nam wymienić to byśmy ledy założyli bo mam od użytkownika Tomnik i czekają na montaż w oświetleniu rejestracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak będzie padać to galeria koło myjni :) Kamil możemy spróbować wymienić ;) Kabel się przyda chętnie podepnę moją Audiczkę :) do zobaczenia już za 2 dni pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę, chłopaki już dzisiaj w galerii byli pewnie maszyny szorować na myjce:D

na jutrzejszy spot:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, pezet202 napisał:

O proszę, chłopaki już dzisiaj w galerii byli pewnie maszyny szorować na myjce:D

na jutrzejszy spot:D

ja niestety dopiero jutro jadę umyć auto bo nie ma czasu cały czas : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki dacie rade skolowac na jutro miernik lakieru. bylbym wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też proponuję galerię bo cały czas pada a nie będziemy moknąć :) do zobaczenia o 16 ;)

Kamil ja nie mam jak pożyczyć miernika lakieru :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno, jak nikt nie ogarnie to bajka. Chcialem cos sprawdzic. No to do 16. Bd pewnie punktualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry chłopaki niestety muszę być o 17 w pracy i nie dam rady zajrzeć dziś kurde tak czekałem na to i wyszło jak wyszło. do następnego :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję Panowie za spota:hi: 

Sylwek spoko, nic się nie stało. Wiadomo w pracy jest różnie. Następnym razem.

NA wiosnę coś pomyślimy. Możecie wpaść do mnie, grilla się zapali, i można coś modzić.

Daniel jak będziesz chciał to ogarnę Ci podświetlenie w drzwiach, lampkę białą:) tylko niech ciepło przyjdzie. Szybko pojechałeś, my jeszcze do 18:30 byliśmy:D

 

Zawartość dodana 0 minutes later

Kamilos ja dopiero teraz przeczytałem wiadomość, ale i tak nie miał bym skąd miernika skombinować.

Audiczka poszła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej z tym grillem na wiosnę : ) ale teraz pytanie z innej półki mam problem szarpie mi auto na gazie pokazuje błąd sondy lambda drugiej ale nie jest to jeszcze pewne na 100 % czy to na pewno no to.  jak to będzie sonda to czy znacie kogoś z przemyślu co zamontuje Dp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DP Sylwku założy Ci każdy mechanik. Trzeba pamiętać o nowych uszczelkach na flansze przy zakładaniu DP. Jeżeli masz problem z gazem to jedz tam gdzie go zakładałeś. Niech Ci go wyregulują lub sprawdzą mapę. Co do sony nr 2 czyli tej "za katem" nie ma ona wpływu na pracę silnika. Diagnozuję tylko sprawność katalizatora. Ja np po wywaleniu kata miałem checka i w ecu silnika błąd niesprawnego katalizatora. Podjechałem do DigiSoftu ,250 zeta i sonda za katem wywalona i spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilu będę wdzięczny jak pomożesz mi zrobić podświetlenie drzwi :) może następnym razem będzie nas jeszcze więcej :) następnym razem dłużej się posiedzi  :) ja na mechanice się nie znam więc Sylwek nie pomogę :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek nie pomogę bo DP nie mam i się nie znam:D

Ale wiez ze w DigiSoft w Przemyślu dobre rzeczy robią z kompem a aucie.

Zawartość dodana 2 minutes later

Daniel nie ma sprawy. Jestem Technik elektronik więc lubię się bawić w takie rzeczy:D

Jak przyjdzie ciepło to ogarniemy temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z tym szarpaniem na gazie i nie wiem od czego zacząć czy od cewek i świec czy od tej sondy. chyba się zdecyduje na świece bo i tak chce je wymienić a potem na sprawdzenie cewek a wy jak sądzicie co zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, krystiano91 napisał:

Sylwek - kable sprawdzałeś? 

 

 

kable wyglądają na ok. jutro zaczynam od świec bo i tak miałem wymieniać bo nie wiem kiedy były wymieniane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...