Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Przemyśl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widziałem wczoraj zdjecie Twojej b4 i wlasnie pierwsze co mi sie rzuciło na myśl to, ze prosi sie o obniżenie przy tych felgach i niskim profilu :) 

Opublikowano
6 godzin temu, Danny' napisał:

Widziałem wczoraj zdjecie Twojej b4 i wlasnie pierwsze co mi sie rzuciło na myśl to, ze prosi sie o obniżenie przy tych felgach i niskim profilu :) 

B6 :D nie b4 :D prosi się o obniżenie i będzie jej dane:decayed:

Opublikowano

Zbyt dużo myśli w jednym momencie ;D Dokładnie o to mi chodziło :) 

Opublikowano

Hehe:decayed: tez tak mam czasami :)

Opublikowano

I jak się frekwencja kreuje na 4 czerwca? :decayed:

Opublikowano

Ja i zona mozemy byc :-) Nie wiem jak reszta, zobaczymy co napisza :-) chyba ze moze inny dzien zeby wszystkim pasowal,  ja mam jeszcze do 8 czerwca wolne i zona tez :-) pisac jak Wam pasuje :decayed:

Opublikowano

Ja jutro mogę :) w tygodniu to już lipa bo zagęszczenie ruchów w robocie . Daj znać bo muszę znajomemu napisać czy coś jest czy nie.

Opublikowano

To napisze do Sylwka i Daniela czy moga i dam Ci znac 

Opublikowano

ok

Opublikowano

wy juz w domu?

Opublikowano
52 minuty temu, Czaki89 napisał:

wy juz w domu?

O 7:10 rano mamy samolot i w rzeszowie na 10:40 bedziemy, wiec w domu gdzies na 12 bedziemy. 

Daniel nie odpisuje na smsa, wiec nie wiem czy z poligonu wrocil, a Sylwek tez nie odpisuje bo napisalem na forum wiadomosc do niego. Zobaczymy jutro czy sie odezwa 

Opublikowano

pracuje niestety nie mam rady taki grafik do d*py mam

Opublikowano

Czyli lipa, Daniel tez nie moze bo w warszawie. Trzeba inny termin ustalic 

Opublikowano

Moze i lepiej, ze nie dzisiaj bo pewnie bym sie musiał wstydzić za swoją A4. Polecacie dobrego lakiernika w Pslu lub okolicach? :D 

Opublikowano

Ja nawet nie mam już audi tylko starą porozbijaną hondę i bym przyjechał :P

Opublikowano

No chyba, ze tak :D A wracając do pytania to macie jakiegoś godnego polecenia lakiernika w Pslu lub okolicach? Słyszałem, ze Pan Sumara jest solidny ale dzwoniłem wczoraj i podobno juz nie ma wartszatu.

Opublikowano

Ja robilem ostatnio w Ruszelczycach, to jak na Dubiecko jedziesz. wszyscy moji znajomi tam robia od 3 lat i wszyscy zadowoleni.  250zł za element, a jak robisz wiecej to taniej. Jak chcesz wiecej info pisz na priv:-) 

Opublikowano
4 godziny temu, pezet202 napisał:

Ja robilem ostatnio w Ruszelczycach, to jak na Dubiecko jedziesz. wszyscy moji znajomi tam robia od 3 lat i wszyscy zadowoleni.  250zł za element, a jak robisz wiecej to taniej. Jak chcesz wiecej info pisz na priv:-) 

Dzieki za odpowiedz ;)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie w czwartek o 17:00 na kopcu tatarskim zlocik :hi: bedzie spora ekipa wiec im więcej tym lepiej :hi:

Opublikowano

Tatar odpadl ze wzgledu na pogodę wiadomo była galeria szacun za przybycie w ta lipna pogode było nas paru i licze na wiecej jak wroce .. chlopaki modzimy i nastepnym razem dzielimy sie relacjami . Pozdrowienia

Wysłane z mojego HUAWEI RIO-L01 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.