Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Przemyśl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sory, chodziło mi o przewody zapłonowe. 
Kiedyś miałem takie problemy jak Ty (tyle, że w B5). 
Wymiana cewki pomogła. Ale wcześniej wymieniłem świece i przewody (przebicia były widoczne w nocy).

Opublikowano

Siemano, jakieś plany na przyszłą niedziele tj 19. 02. ?

Opublikowano

ja niestety pracuje :/ 

Opublikowano

Ja będę miał wolne, a co myślisz o spocie?:D

Opublikowano
  • Autor

Witam wszystkich ja też w niedzielę odpadam :/ mam nadzieję że do zobaczenia może w następny weekend :)

Opublikowano

Myślalem..ale z tego co widze to nie wyjdzie :D

Opublikowano

To za tydzień na weekend, może będzie już pogoda to gdzieś pod chmurką się stykniemy:D

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie w sobotę lub niedziele następną - czyli 06.05 / 07.05 - robimy spot!!!

Piszcie kiedy wam pasuje to się dogadamy w jaki dzień:) żeby wszyscy byli:)

Myślę że tak o 15:00 - kopiec tatarski lub parking koło wyciągu na sanockiej

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

i co zamilkla ekipa :) Mialy byc spoty..audic na miescie jak mrówek a zebrac sie nikt nie moze.

Opublikowano

nie każdy siedzi tutaj na a4 jak by była jakaś grupa szybciej by się ugadał : ) 

Opublikowano

Potwierdzam :-D chyba trzeba do kazdego z osobna napisac :-D

Opublikowano
1 minutę temu, ziomek435 napisał:

nie każdy siedzi tutaj na a4 jak by była jakaś grupa szybciej by się ugadał : ) 

Sylwek a kiedy Tobie pasuje? Piatek, sobota czy niedziela.  Mowie o przyszlym tygodniu 

Opublikowano
9 minut temu, Czaki89 napisał:

i co zamilkla ekipa :) Mialy byc spoty..audic na miescie jak mrówek a zebrac sie nikt nie moze.

Kamilos to samo pytanie. Kiedy Ci pasuje piatek, sobota czy niedziela za tydzien 

Opublikowano

Zaraz napisze jeszcze do Daniela 

Opublikowano

Po to jest forum zeby tu czytac info na temat spotkan. A jak cos to instalujcie taptalka i info bd odrazu po wlaczeniu neta w telefonie..:D Nie pamietam grafiku ale sobota raczej byla ok.

Opublikowano

sobota niedziela wolne : ) ale bardziej pasuje niedziela pod wieczór ale nie tylko ja decyduje : ) mogę napisać do paru osób na fb czy by wpadli. 

Opublikowano

Ja w piatek nocka i w niedziele nocka. :)

Opublikowano

Ja piatek mam wolny. Sobota dzien. Niedziela noc.

Wiec wychodzi na to ze niedziela:-) tylko o ktorej godzine i gdzie?:-) ja mam nocke dopiero na 21:00. Kamil a Ty na ktora?

Sylwek jak juz ustalimy co i jak to pisz do chlopakow na fb zawsze bedzie Nas wiecej:-) 

Opublikowano

Zeby bylo Nas wiecej to Moja zonka bedzie swoim a3:-) i Jej tez pasuje w niedziele bo ma wolne, bo w sobote ma dzien. 

Opublikowano
17 godzin temu, Czaki89 napisał:

Ja w piatek nocka i w niedziele nocka. :)

Robimy w niedziele spot na kopcu. Na ktora masz nocke? Zeby ustalic godzine. Ja dopiero na 21 wiec godzina mi obojetna 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.