Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Uszczelniacze do głowicy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bry :hi:

Od pewnego czasu ..leje mi sie z tych kominków ( jeden z boku ..drugi z tyłu) doprowadzających płyn chłodniczy do głowicy .. potrzebuję kupić jakiś zestaw uszczelniaczy do tego ..

Dzwoniłem do Aso i powiedzieli mi o uszczelkach ..5 zł za sztukę .. tylko nie wiem czy same uszczelki czy coś jeszcze :mysli: ??

Robił juz ktoś to ... jakieś numery części ..wskazówki :notworthy:

Opublikowano

tak jak pisalem wczesniej,ten kruciec kosztuje okolo 30-40zl w edpolu czy IC

czesta przypadlosc jest tego, ze peka i ubywa plyn chlodniczy,ostatnio w swoim to mialem.u mnie bylo pekniecie przy wejsciu do glowicy

Opublikowano

ostatnio wymieniałem 12 zapłaciłem chyba 15 zł za cały krociec wraz z uszczelka :wink4: firma TORPAN jak dobrze pamiętam

Opublikowano

Witam u mnie TOPRAN wytrzymał pół roku (nie polecam).Ja kupiłem w ASO koszt 42zł

Opublikowano

Dzwoniłem do Aso i powiedzieli mi o uszczelkach ..5 zł za sztukę .. tylko nie wiem czy same uszczelki czy coś jeszcze mysli ??

Witam, mi też ciekło spod tego króćca, kupiłem go w IC, nie pamiętałem ile ma "wyjść", ale kompetentny pan powiedział, ze do mojego silnika będzie miał dwa... oczywiście się mylił, bo są 3.

Na szczęście u mnie wystarczyło wymienić oring, który się spłaszczył i nie trzymał. Zauważyłem też , że zagłebienie, w którym siedzi oring miało wyszczerbienia, pościnałem je kozikiem i jest spoko, nic nie cieczy. Oczywiście nie zapomnij o wyczyszczeniu głowicy w miejscu łączenia z króćcem, ja to zrobiłem z powodzeniem zmywakiem drucianym.

Jak nie chcecie stracić dużo płynu to zacznijcie od zaciśnięcia czymś (ja użyłem zacisków chirurgicznych) węża gumowego idącego od chłodnicy do króćca. Jeśli nic takiego nie mamy to musimy odłączyć wąż i błyskawicznie unieść go powyżej zbiorniczka wyrównawczego.

WRRRÓĆ

wymiana oringu w moim przypadku to półśrodek!

po dwóch dniach wyciek powrócił ze wzmożoną siłą!

jutro wymieniam króciec i oring

jak ja przejeżdżę jutro cały dzień... zaopatrzyłem się już w 5 litrową bańkę z wodą :no:

pozdro

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czy wy przypadkiem mówicie o tym elemencie :mysli:

20090122055oa1.jpg

krcieccieknielc3.jpg

Ja z nim mam problem i nie wiem jak to kupić, jak to nazwać aby sprzedawca wiedział ocb :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.