Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Uszczelniacze do głowicy


Reggi

Rekomendowane odpowiedzi

Bry :hi:

Od pewnego czasu ..leje mi sie z tych kominków ( jeden z boku ..drugi z tyłu) doprowadzających płyn chłodniczy do głowicy .. potrzebuję kupić jakiś zestaw uszczelniaczy do tego ..

Dzwoniłem do Aso i powiedzieli mi o uszczelkach ..5 zł za sztukę .. tylko nie wiem czy same uszczelki czy coś jeszcze :mysli: ??

Robił juz ktoś to ... jakieś numery części ..wskazówki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio wymieniałem 12 zapłaciłem chyba 15 zł za cały krociec wraz z uszczelka :wink4: firma TORPAN jak dobrze pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Aso i powiedzieli mi o uszczelkach ..5 zł za sztukę .. tylko nie wiem czy same uszczelki czy coś jeszcze mysli ??

Witam, mi też ciekło spod tego króćca, kupiłem go w IC, nie pamiętałem ile ma "wyjść", ale kompetentny pan powiedział, ze do mojego silnika będzie miał dwa... oczywiście się mylił, bo są 3.

Na szczęście u mnie wystarczyło wymienić oring, który się spłaszczył i nie trzymał. Zauważyłem też , że zagłebienie, w którym siedzi oring miało wyszczerbienia, pościnałem je kozikiem i jest spoko, nic nie cieczy. Oczywiście nie zapomnij o wyczyszczeniu głowicy w miejscu łączenia z króćcem, ja to zrobiłem z powodzeniem zmywakiem drucianym.

Jak nie chcecie stracić dużo płynu to zacznijcie od zaciśnięcia czymś (ja użyłem zacisków chirurgicznych) węża gumowego idącego od chłodnicy do króćca. Jeśli nic takiego nie mamy to musimy odłączyć wąż i błyskawicznie unieść go powyżej zbiorniczka wyrównawczego.

WRRRÓĆ

wymiana oringu w moim przypadku to półśrodek!

po dwóch dniach wyciek powrócił ze wzmożoną siłą!

jutro wymieniam króciec i oring

jak ja przejeżdżę jutro cały dzień... zaopatrzyłem się już w 5 litrową bańkę z wodą :no:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy przypadkiem mówicie o tym elemencie :mysli:

20090122055oa1.jpg

krcieccieknielc3.jpg

Ja z nim mam problem i nie wiem jak to kupić, jak to nazwać aby sprzedawca wiedział ocb :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...