Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cztery krótkie sygały po przekręceniu stacyjki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Co jakiś czas po przekręceniu stacyjki pojawiają się 4 krótkie sygnały dźwiękowe. Wydaje mi się, że dobiegają gdzieś z tyłu auta. Co to może być?

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam! Co jakiś czas po przekręceniu stacyjki pojawiają się 4 krótkie sygnały dźwiękowe. Wydaje mi się, że dobiegają gdzieś z tyłu auta. Co to może być? Pozdrawiam

Miałem tak kilka razy w swojej B6 potem już się nigdy nie powtórzyło.

Opisałem to tutaj---> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/58910-all-b6-trzy-pikniecia-syreny-alarmu-po-uruchomieniu-silnika/?hl=%2Btrzy+%2Bpikni%EAcia+%2Bsyreny

Opublikowano

Masz czujniki parkowania w zderzaku? jeśli tak to możliwe ze system nie działa i w ten sposób sygnalizuje awarie na głośniku od PDC

Opublikowano
  • Autor

Nie mam. Ale byc może jest to związane z drzwiami tylnymi, bo u mnie tez na fisie nie pokazuje otwartych drzwi i na vagu mam błąd. Tez mam błąd tilt sensor ale nie wiem co to jest. Akumulator będzie raczej do wymiany niedługo bo jeżdżę odkąd kupiłem (ponad 5 lat) i nie wiem ile jezdzil na nim poprzedni właściciel. Jak mierzyłem napięcie na nim dzisiaj to bylo 12,5V (odłączyłem tylko minusowa klemę). Za wszelkie dodatkowe sugestie bede bardzo wdzięczny. Pozdrawiam!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.