Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podświetlenie tylnej rejestracji.


Adix1212

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z podłączeniem żarówki do tylnego oświetlenia rejestracji. Mianowicie na FIS-ie wyskakuje mi błąd żarówki więc strzelam że to tylnia żarówka od rejestracji bo w ogóle nie mam oświetlenia. Samochód zakupiłem około miesiąca temu i wczoraj chciałem zobaczyć o co chodzi odkręciłem 2 śruby a tu nie ma żarówki, więc podjechałem zakupić. Wsadziłem ją dzisiaj zakręciłem i w ogóle nie działa. W czym jest problem? Za kilka dni ruszam w trasę i nie chcę dostać mandatu za takie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leśli kupiłeś leda, to okręć go o 180 stopni. Jeśli zwykła to sprawdź miernikiem czy prąd dochodzi do wtyczki i szukaj dalej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leśli kupiłeś leda, to okręć go o 180 stopni. Jeśli zwykła to sprawdź miernikiem czy prąd dochodzi do wtyczki i szukaj dalej..

Właśnie zmieniłem wtyczkę i działa ale jedna żarówka a po drugiej stronie dalej nic nie rusza. Nie wiem mam też kamerkę cofania i czy ona może być połączona razem z żarówką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczkę? O ile dobrze kojarzę, to tam są blaszki, w które w zasadzie wciskasz żarówki :) U mnie też był podobny problem, popróbuj poobracać żarówkę tak jak kolega wyżej pisał, ale sprawdź też, czy tam w ogóle płynie prąd. Wątpię, żeby kamera miała tutaj coś do rzeczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamera nie do lampki rejestracji tylko pod swiatlo wsteczne. Zasada dzialania - kamery cofania uzywasz ze wstecznym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej ale jak sprawdzić czy jest podłączona kamera cofanie? bo w radiu mi nic nie wyświetla jak wrzucam wsteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam podłączenie kabli i poprowadzone (gdzieś) kable ale nie wiem jak to sprawdzić. Jak można sprawdzić czy wogóle jest podłączona do navigacji (radia)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...