Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pierwszy iphone - 6s?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moim zdaniem największą wadą androida jest jego nie dopracowanie .Nie dopracują andka 6 a już planują następny numerek w rankingu kto szybciej wyda coś nowego.No i wsparcie poszczególnych producentów do danych modeli ,którzy też dwoją się i troją w przeróżnych nazwach jednego produktu .Dochodzimy do setna czy warto dopłacać tyle do jabłka ze względu na system , bo moim zdaniem nic więcej nie mają do zaoferowania .

Opublikowano

System współgra ze sprzętem i to jest przewaga.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dorobilem sie 6s plus 128gb. W sumie nie potrzebuje tyle ale byl w dobrym pieniadzu i w sumie chcialem normalnego 6s ale ten byl w dobrym pieniadzu ;)

Powiedzcie mi tylko czy jest jakas opcja zeby szybciej wyszukiwac kontakty typu wpisuje poczatek numeru itp.

Edytowane przez Onkel

Opublikowano

Dorobilem sie 6s plus 128gb. W sumie nie potrzebuje tyle ale byl w dobrym pieniadzu i w sumie chcialem normalnego 6s ale ten byl w dobrym pieniadzu ;)

Powiedzcie mi tylko czy jest jakas opcja zeby szybciej wyszukiwac kontakty typu wpisuje poczatek numeru itp.

Tak jest wystarczy, że przesuniesz ekran w lewo albo "z góry" i na tym pasku "szukaj" zaczniesz wpisywać jakiś numer i pojawi Ci się zakładka kontakty z odpowiednikiem :)

Opublikowano
  • Autor

Super. Szkoda tylko ze nie można tego paska przenieść niżej. Wiem można zmniejszyć cały widok pukając dwa razy w touch id.

Zobaczymy jak bateria ale na ta chwile fajnie to wyglada. Jakość rozmów jest bardzo dobra i co najważniejsze zasięg jest na najwyższym poziomie. W poprzednich flagowcach lte u rodziców nigdy mi nie złapało tutaj nie schodzi z lte. Lte w iPhone wyswielta się jako 4G?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A jakiś skrót do włączania/wyłączania danych komórkowych?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Lte jak jest w zasięgu telefonu to wyświetla lte po prostu ;)

Opublikowano
  • Autor

Wiec co oznacza 4G? Nie czase, LTE?

Opublikowano

f5ad05505a34b472a1205720a5d09479.jpg

Panie jak jest lte to jest lte ;) wyświetlone

Opublikowano
  • Autor

Jest ok. Wlozylem karte play i jest lte a na orange 4g

A mozna wylaczyc sterowanie glosem? Na 10 jak odbokowuje majac zdefiniowany czytnik linii i prxytrzymam za dlugo to uruchamia sie

Opublikowano

LTE/4G zależy od profilu operatora i w praktyce jest to dokładnie to samo. Kwestia pliku konfiguracyjnego. Orange się nie postarało i nie zaktualizowali nazewnictwa do LTE.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez dliwski

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.