Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pierwszy iphone - 6s?


Rekomendowane odpowiedzi

Kolega Bristol dobrze gada, ja szczerze byłem przeciwnikiem Apple, podśmiewałem się, ale Iphone mnie przekonał. Cena to dyskusyjna, napewno mamy mocno zawyżone ceny w Polsce, z drugiej strony jakościowo dobry sprzęt, gwarancja też ok, przeważnie wymieniają na nowego w ciągu 48h w każdym salonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie w takim razie coś z Xiaomi.... np. mi5 albo Redmi Note 3 PRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam iPhone'a 6 128GB. już trzeci (po 4 i 5).. tak się do niego przyzwyczaiłem, że nie wyobrażam sobie innego smartfona ;) chociaż cena to przegięcie.. i szczerze uważam, że nie jest tyle wart ;) i gdybym miał płacić za niego 2-3 tys... no nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to samemu trzeba przez jakiś użytkować dany telefon żeby go poznać i ocenić...

jak jest taka opcja to lepszego rozwiązania nie widzę by samemu się zarazić prostotą obsługi i wydajnością iphona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie przeplacanie za apple ? A kto karze go wam kupowac ? Myslicie ze ludzie kupuja iphone by sie lansowac ? To jest produkt szyty na miare pod konkretnego odbiorce ktorego na to stac i wie ze kupujac ten produkt spelni jego oczekiwanie i wroci po kolejna wersje.

A ze dziala i wyglada swietnie to masa ludzi ktorych na to nie do konca stac tez chce to posiadac, podobnie jak z Audi ;)

Najwieksza zaleta iphonow jest system operacyjny czyli IOS , reszta to dodatki lepsze lub gorsze choc kamera w iphonie 6s bije na glowe te z pozostalych marek, mozna sie przyczepic do pojemnosci baterii 1725 mah ale wiekszej sie nie dalo w tak smuklej obudowie

Silą jest system ktory jest zoptymalizowany pod kazda rewizje procesora i dostepu do pamieci, a android ze swoimi kolejnymi wersjami i dziurami w systemie kopie sobie kolejny grob do trumny.

Android ma ta przypadlosc ze potrafi nie wiadomo dlaczego wylaczyc lub zatrzymac uslugi przez co np. nie odpala sie budzik albo gps

Dodatkowo czesto ma problem z dostepem do pamieci RAM i jest spora zwloka przez to z plynnoscia.

Kupujac iphone dostajesz gotowe pudelko ktore odpalasz i dziala jak przystalo na telefon, jak ktos chce grzebac i ciagle cos dostrajac/modyfikowac niech kupi cos z androidem, samsung ma najbardziej dopracowana swoja nakladke

Przerobilem wszystkie marki z androidem od flagowcow htc, samsunga,sony i jako zagorzaly uzytkownik wczesniej blackberry, do androida nie moglem sie wogole przekonac, ciagle cos sie przywieszalo, blokowalo, wylaczalo.

Najlepiej wypadal samsung s6, 7 nie mialem okazji testowac, najgorzej htc one a9, sony z5 mial niezly aparat.

Natomiast ios jest to czego oczekuje od telefonu - prostoty i funkcjonalnosci bez zaglebiania sie w szczegoly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem na androidzie już naprawdę bardzo dawno takich przypadłości jak piszesz :) Aparat najlepszy w IP6...Haha uśmiałem się :) Jest dobry ale bez przesady :)

Każda wersja androida jest coraz lepsza. Każdy system ma swoje plusy i minusy. W Iphone cholernie mi się podoba system zabezpieczeń, wykonanie,aktualizacje nawet na stary sprzęt(na androidzie czasem roczne już nie dostają :/ ) i to tak naprawdę tyle :) Reszta mi nie pasuje i dlatego jeden iphone leży jako zapasowy telefon :P

W sumie tak jak ktoś już pisał-najlepiej samemu sprawdzić i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak execuiter pisze. To jest jak z dobra marka samochodu. Co z tego ze silnik w Audi i np Renault jest podobny skoro placi sie za marke, wykonczenie itp itd.

Jeden lubi to drugi co innego. Nie rozumiem tej dyskusji o cenie. Jesli jest za drogi to nie kupujcie a nie z bolem d*py wylewacie zale [emoji14]

Zeby nie bylo sam uzywam chinskiego telefonu na andku i poki co nie chce zmieniac na jablko ale nie mozna tak go besztac, bo w koncu ktos to kupuje i ludzie sa bardzo zadowoleni.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisalem wczesniej jest mi tak naprawfe obojetne czybto bedzie samsung lg czy iphon. Chce tylko zeby telefon dzialal szybkom i stabilnie.

Co do ceny... Dzisiaj rozmawialem z kolega i fakyycznie to co mi powiedzial ma sens.

Niby te iphony najtansze nie sa. Ale zauwazcie ile jest warty 5s po czasie od prejiery a ile jakis samsung czy inny tego rodzaju telefon. Iphon tak jak audi trzyma cene...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Onkel: Jak nie wezmiesz to sie nie przekonasz ;) Cukierka przez papierek tez nie polizesz. Tutaj, tak jak i wszedzie, znajdziesz zwolennikow i przeciwnikow iOS czy andka. Ja gdyby nie zabojcza cena jak dla mnie sam bym sie przesiadl na iphona 6s plus, zeby wlasnie sprawdzic jak to dziala. No ale poki co cena troszeczke za wysoka :)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzieland mam podobnie. W grę wchodziłby tylko 6S Plus. Reszta za mała :) No ale u mnie jeszcze jest problem ze smartwatchem. A zegarek do jabłka absurdalna cena :P

Ja przetestowałem już wszystkie platformy i wybrałem zielonego robocika. Najbardziej to mi szkoda umierającego WP :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wcześniej przerobiłem trochę samsungow i miałem dość wieszania sie systemu w najważniejszych momentach kiedy to musiałem gdzieś pilnie zadzwonić lub jak ktoś juz wspomniał budzik w ogóle nie zadzwonił. Potrzebowałem telefonu który ma naprawdę stabilny system i spróbowałem iOS choć nie byłem zwolennikiem Apple. Dzisiaj jestem posiadaczem IPhone 6S (wcześniej 4S) i jak dla mnie nie ma lepszego telefonu. A co do ceny to ja akurat za przedłużenie umowy dopłaciłem w Austrii 140€

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chinczyka P8 i z ta iloscia RAMU sie nie wiesza. Przez poltora roku moze dwa razy zlapal zwieche. A uzywam mocno pamiecio-zernych apek jak fb, insta plus gierki, internet. I srednio w uzytkowaniu 75% pamieci.

A na iphona zmienilbyn z czystej ciekawosci. Ale tak jak wspomnialem tylko 6s plus ze wzgledu na rozmiary

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do waszej Opini o aparatach dla Porównania mam S4 a dziewczyna S6 i s4 kładzie na głowe jakością s6 ... Ona teraz będzie brała iphona zobaczymy . największą wadą androida jest milion apek która jest nie używana/nie potrzebna a które muszą być na telefonie ... poprzedni miałem Samsung Galaxy Grand Prime i szczerze Kupa poprzedni miałem stary Sony Xperia E myślałem że jak wezme Samsunga grand prime to będzie działać po roku z hakiem odmówił posłuszeństwa .. Pamięci brakło zaczął się wieszać co najmniej raz w miesiącu Format i jedna wielka katastrofa ... Apki których używam to Fcb / Msg / instagram i Gps z google maps tylko tyle S4 ma problem np. z łapaniem zasięgu Grand Prime się poprostu zawieszał wyłączał aplikacje ... i coś czuje że następny będzie Iphone bo Android idzie w złym kierunku . Teściu teraz wziął wczoraj S7 zobaczymy co z tego będzie . z Androidem według mnie jest tak jak nie masz telefonu Flagowego patrz Galaxy S 6/7 to reszta to porażka :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Android właśnie idzie w dobrą stronę :) Od wersji 6 jest coraz lepiej. Piszecie o telefonach z stylu Grand Prime itp a to śmieci...Mi ostatni raz zawiesił się telefon chyba półtora roku temu :) A Samsung jeszcze na dodatek ma kiepską nakładkę TouchWiz która lubi się zapchać :P

Jak ktoś ma możliwość wzięcia iphone w rozsądnej cenie to jasne...ale płacić ponad 2000zł to raczej nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od wielu lat używam telefonów na androidzie. Nie sposób wymienic, a zaczęło się chyba od HTC incredible S....i tak średnio co 6-8 miesiecy inny. Skończyłem na gala s5. Chyba wyroslem z ciągłych zmian :-) Nie widzę innego poza samsungiem. Żona choruje na jabłko, ale wg. mnie telefon poza cena niczym nie bije samsunga....Miałem Iphona 4 chyba przez tydzień i poszedł do ludzi. Także to indywidualna sprawa....:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłem, miał być 5S a jest... SE :naughty: Teraz tylko ogarnąć ten system, pierwsze wrażenia na duzy plus względem androida

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj porównywałem mojego Galaxy A5 z Iphonem 6s, niebo a ziemia. Tylko ta różnica w cenie 1:3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłem, miał być 5S a jest... SE :naughty: Teraz tylko ogarnąć ten system, pierwsze wrażenia na duzy plus względem androida

Będziesz zadowolony, kwestia "nauczenia sie telefonu" :wink:

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...