Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A6 C7 3.0TDI Quattro S-Line


stifii

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Cuber, zazdroszczę Banga i najbardziej wydechu ! :)

Ogarnalem temat i są jednak 3ramienne wibrujące.

Co do rotorow to temat ogarnalem wzdłuż i wszerz.

Miało byc 20 cali wklęsłe ale jeśli chodzi o a6 to nieosiagalne w oryginale, ponieważ 20 cali dedykowane do a6 ma et45 i chowa sie w nadkolach i jest niestety płaskie :( jest 20stka wklęsła od rs5 z et 26 i niestety juz wystaje za obrys tył. Wiec zostaje 19 cali od a5 z et33

i jest ona wklęsła.

Wiec suma sumarum u mnie jest ori rotor 19 cali od a5 (niestety) ale jest wklęsły ( a o to mi chodziło )

dobra decyzja :thumbup1:

piekny wypasik a fotele :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnalem temat i są jednak 3ramienne wibrujące.

Ale w A6 C7 to nie kierownica wibruje tylko przekładnia wiec kierownica może być dowolna!

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w A6 C7 to nie kierownica wibruje tylko przekładnia wiec kierownica może być dowolna!

:wink:

To w takim razie super, myślałem ze to fajera wibruje a znajomy wlasnie ma 3ramienna i LA i wlasnie wibra taz byla . Dzięki za info ! Sporo rozjaśniło, wiec mozna zacząć sie rozglądać za kierownica :) Edytowane przez stifii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę zobaczyć w MMI z tymi wibracjami :decayed: Rotory bardzo fajne, dobrze wygląda ta wklęsłość... nie to co u mnie te ori 20tki :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędreuś 20 rotor jak dla mnie u Ciebie jest mega :) Ja tez chciałem Rotora i mysle czy na Zimę nie kupię :) bo patrząc na ostatnie lata zimy u Nas brak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie rotory nawet podobaja ale nie kupilem bo za duzo ich po prostu czy to na a6 czy a4 czy a3 itp. Moje wzor Rs6 ladniejsze heheheh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Bydgoszczy jest kilka aut na rotorach, ale A6tki dwie jak dobrze kojarzę (w tym moja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie jestem w trakcie kupowania rotor 19.. Tyle ze z ET 33, wklęsłe. :) po prostu nie widzę nic innego ciekawego takiego co by pasowało do mojego wagonu.

Edytowane przez Binek1.8T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w A6 C7 to nie kierownica wibruje tylko przekładnia wiec kierownica może być dowolna!

:wink:

To w takim razie super, myślałem ze to fajera wibruje a znajomy wlasnie ma 3ramienna i LA i wlasnie wibra taz byla . Dzięki za info ! Sporo rozjaśniło, wiec mozna zacząć sie rozglądać za kierownica :)

miałem to wyłączone, włączyłem i rzeczywiście kiera delikatnie wibruje jak próbuję najechać na pas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stiffi co tu duzo mowic... Piekna fura, ale musisz przyjechac ja w koncu oblac bo cos skrzypi ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest świetny! Bardzo elegancki i co najważniejsze ma niezłe parametry :)

Bardzo ładna a6tka i wypas idealny, nic dodać nic ująć. Rotory pasują idealnie i mimo, że na forach jest sporo tych felg to jednak na ulicy widać je nie często.

Czy podwójne szyby rzeczywiście lepiej wyciszają wnętrze? Jak to wygląda w porównaniu do zwykłych szyb?

Dzięki !

Co do szyb to przednie są podwójne a po środku jest jeszcze folia, zawsze to większe wygłuszenie, ale w Audi ogólnie jakimkolwiek jeździłem nigdy nie narzekałem na hałas, no chyba że 200 + :)

Stiffi co tu duzo mowic... Piekna fura, ale musisz przyjechac ja w koncu oblac bo cos skrzypi ;P

Tak tak, jak Ty wiecznie zabiegany :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest świetny! Bardzo elegancki i co najważniejsze ma niezłe parametry :)

Bardzo ładna a6tka i wypas idealny, nic dodać nic ująć. Rotory pasują idealnie i mimo, że na forach jest sporo tych felg to jednak na ulicy widać je nie często.

Czy podwójne szyby rzeczywiście lepiej wyciszają wnętrze? Jak to wygląda w porównaniu do zwykłych szyb?

Dzięki !

Co do szyb to przednie są podwójne a po środku jest jeszcze folia, zawsze to większe wygłuszenie, ale w Audi ogólnie jakimkolwiek jeździłem nigdy nie narzekałem na hałas, no chyba że 200 + :)

Stiffi co tu duzo mowic... Piekna fura, ale musisz przyjechac ja w koncu oblac bo cos skrzypi ;P

Tak tak, jak Ty wiecznie zabiegany :decayed:

Damy rade we wrzesniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowości :

- pomalowane zaciski

- zawias obniżony o 12mm

Edytowane przez stifii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie siadło, z zaciskami duzo zabawy ? Sam się do tego przymierzam. Z "małych" modów możesz jeszcze kratki zderzaka przedniego wymienić na wersje od S6, polecam kupic w serwisie sa tansze niz na allegro.

Audi_S6_Avant_(C7)_%E2%80%93_Frontansich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak :)

napisz mi na PW jeśli możesz gdzie i jak :decayed: bo od pół roku zbieram się żeby to u siebie zrobić i nigdy nie mam czasu, ba... nawet nie zobaczyłem jak to zrobić... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie siadło, z zaciskami duzo zabawy ? Sam się do tego przymierzam. Z "małych" modów możesz jeszcze kratki zderzaka przedniego wymienić na wersje od S6, polecam kupic w serwisie sa tansze niz na allegro.

Zastanawiam się cały czas nad pchnięciem wszystkiego w czerń także na chwilę obecną wstrzymam się z kratkami :)

Jeśli chodzi o zaciski to mi to zajęło ok. godziny z pomalowaniem 2ma warstwami. Zacisków nie zdejmowałem, wystarczył pędzel i farba :) Oczywiście zostawiłem kilka h aby wyschło przed założeniem kół.

Edytowane przez stifii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...