Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] moja moja wyczekana:))))

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jedno pytanko dlaczego spotykacie sie we wtorki a nie w jakis inny dzień?

Takie obyczaje panują :wink4:

Opublikowano

jedno pytanko dlaczego spotykacie sie we wtorki a nie w jakis inny dzień?

Takie obyczaje panują :wink4:

Ja widzę, że jakiegoś moda trzeba będzie zaraz na Was nasłać, bo walicie OT jak się patrzy.

A i lokalni dżentelmeni się nie spisują - dlaczego Koleżanka jeszcze nie została zaproszona do warszawskich spocików i tam odpowiednio przywitana?

Tylko jakieś pitu, pitu po kątach. No nic dziwnego, ze się dziewczyna wstydzi.

Chłopaki - postarać mi się bardziej!

Kasia, zapraszamy do częstszego odwiedzania:

http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_warszawskie_wtorek_godz1900_arkadia_ul_jana_pawla_ii_82_poziom_2_obszar_zolty-t45.30990.html

Rezyduje tam w większości banda ogrów i trolli (wliczając raggamana i Sulego - te dwie łamagi towarzyskie), ale złote chłopaki i krzywdy zrobić nie dadzą.

Opublikowano

Zapraszamy na cotygodniowe Spoty Warszawskie do Arkadii .. strefa żółta ..poziom -2 ..każdy wtorek ..po 19 :00 :naughty::kox:

Wit.. a teraz zwracaj mi honor 01po9.gif :decayed::polew: :polew:

Opublikowano

Zapraszamy na cotygodniowe Spoty Warszawskie do Arkadii .. strefa żółta ..poziom -2 ..każdy wtorek ..po 19 :00 :naughty::kox:

Wit.. a teraz zwracaj mi honor 01po9.gif :decayed::polew: :polew:

:hi:

Na początek nieźle.

Teraz popracować nad finezją i skutecznością :decayed:

Opublikowano

Gwoli ścisłości - ja do koleżanki Kasi napisałem zaproszenie na PW :papa:, kiedy była jeszcze Newbe i żaden z modów ani klubowiczow się do niej nie odezwał :gwizdanie:

Kasiu - szkoda, że dziś do nas nie dotarłaś :confused4:

Mogłabyś zobaczyć, jak Tosik caly spot grzebał przy zamianie swojej kierownicy by na koniec okazało się, że nowa mu nie pasuje i starą musi na taśmę mocować :wink4:

... oraz... mnustwo innych atrakcji :decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano

Pozdrawiam Koleżankę z przepięknym Groszkiem :good:

Jednak nie ma to jak kolor "Paradise Grüne" :cool1:

Ciekawie by to wyglądało jakbyśmy się kiedyś na jakiś światłach spotkali :shocked:... Oczywiście chodzi o kolor bo mój silniczek przy Twoim to jakiś "mikroprocesorek" :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.