Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

POMPA BUCZY!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!!

Przy 1,5 tys obrotów na kazdym biegu zaczyna mi lekko wyc pompa od wspomagania!!Powyzej tych obrotów cisza.

Płyn mam wymieniony na FEBI G004000 jest go ponad stan!! Dodam ze lekko mi cieknie przekładnia kierownicza nie mam pojecia co to moze byc!

Za odpowiedzi z gory dziekuję!!

Opublikowano

Mozliwe ze Ci sie konczy pompa wspomagania. To sie dzieje przy skrecaniu kiera czy poprostu na wprost? Jak na wprost i Ci wyje to chyba juz konie pompy. Takie moje zdanie.

Opublikowano
  • Autor

Własnie jak jade na wprost to sie tak dzieje!!!czyli musze sie rozglądac za nowa pompa wspomagania!! :roll:

Opublikowano

Jeszcze mi tak przyszlo ze moze maglownica daje jakis opor i dlatego pompa wyje. A co sie dzieje jak skrecasz na postokju, jakies dzwieki dochodza, glosniej ciszej?

Opublikowano
  • Autor

jak skręcam w miejscu to jest spory opór jakbym nie miał wspomagania!!ale nic nie piszczy i nie wyje, :idea: dodam że mam zalozone obecnie koła 225/45/17"

Opublikowano
jak skręcam w miejscu to jest spory opór jakbym nie miał wspomagania!!ale nic nie piszczy i nie wyje, :idea: dodam że mam zalozone obecnie koła 225/45/17"

To przy takich kołach to podejżewam że pompa niedaje rady

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,ja mam takii sam objaw ale powiem szczerze ze czasami jest cisza przez tydzien,z tego co mi znajomy mowil to prawdopodobnie pompa sie konczy,czekam az padnie w amen :neutral:

Opublikowano
Witam,ja mam takii sam objaw ale powiem szczerze ze czasami jest cisza przez tydzien,z tego co mi znajomy mowil to prawdopodobnie pompa sie konczy,czekam az padnie w amen :neutral:

Moze zacznij od zmiany plynu do wspomagania, a nie czekaj az sie pompa wysra.

Opublikowano

Wymienilem płyn i dalej to samo,dziwne ze czasami ucicha i przez tydzien jest spokój

Opublikowano
Witam!!

Przy 1,5 tys obrotów na kazdym biegu zaczyna mi lekko wyc pompa od wspomagania!!Powyzej tych obrotów cisza.

Płyn mam wymieniony na FEBI G004000 jest go ponad stan!! Dodam ze lekko mi cieknie przekładnia kierownicza nie mam pojecia co to moze byc!

Za odpowiedzi z gory dziekuję!!

Możesz zrobić fotki tego płyny Febi?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

na skręcie wyje zawór przelewowy a na prosto to pompa wyjechana ja swoją rozebrałem i bierznia po której chodzą łopatki na łukach była wyjechana wziołem na tokarke magnesową i wygładziłem ale trzeba uwarzać aby nie za mocno bo utwardzana jest powierzchownie nowa pompa ok 1000zł troche duzo i cieżko dostać poza aso. :smile:

Opublikowano
Witam!!

Przy 1,5 tys obrotów na kazdym biegu zaczyna mi lekko wyc pompa od wspomagania!!Powyzej tych obrotów cisza.

Płyn mam wymieniony na FEBI G004000 jest go ponad stan!! Dodam ze lekko mi cieknie przekładnia kierownicza nie mam pojecia co to moze byc!

Za odpowiedzi z gory dziekuję!!

Możesz zrobić fotki tego płyny Febi?

biała litrowa butelka z zielonymi napisami i z zielona zakretką

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.