Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 b5 by Jachyr

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

FBI! :grin:

Jezdzi to ze mna od kiedy pamietam...:) jak cofniesz strone to na zdjeciu ze spota juz tez ja bylo widac. Kiedys mialem ciekawa sytulacje na granicy Pl-De gdzie byla jakas akcja i kontrole, niemcy podeszli pytaja skad i do kad jade itp. nagle jeden dostrzegl ta tabliczke i z usmiechem mowi niech jada dalej oni z Fbi :)

Opublikowano

Folia od tego pana:

http://allegro.pl/folia-do-przyciemniania-lamp-kameleon-30x50cm-i6102937753.html

Ma rozne odcienie ja wzialem przezroczysty kameleon.

Przemo dekory mam caly czas jak cos pisz pw.

Chyba też zamówię I okleję na początek tylne lampy tym kameleonem...ciekaw jestem jaki byłby efekt

Wysłane z Honor'a. Pozdrawiam ;-)

Opublikowano
  • Autor

Nie mam pojecia jaki byl by efekt.. Moge przylozyc to reszte foli co mi zostala na tylna lampe i zrobic foto jak chcesz bedziesz mial porownanie z i bez.

Opublikowano

Dobry pomysł....chociaż poglądowo będzie widać ;-)

Wysłane z Honor'a. Pozdrawiam ;-)

Nie mam pojecia jaki byl by efekt.. Moge przylozyc to reszte foli co mi zostala na tylna lampe i zrobic foto jak chcesz bedziesz mial porownanie z i bez.

To jak Jachyr wrzucisz fotkę spoglądają? Chciałem już zamówić ;-)

Wysłane z Honor'a. Pozdrawiam ;-)

Opublikowano
  • Autor

Dzis zrobie foto i wrzuce. Nie mialem czasu przez weekend.

Ludi tak to wygląda:

DSC_0228.jpg
DSC_0229.jpg
Swiatło nie najlepsze moze ale ogólnie tak to by wyglądało. Do mnie nie przemawia ale jak to mowia sa gusta i gusciki.
Opublikowano

Prawdę mówiąc myślałem, że mniej widoczne to będzie....ciekawe czy po naklejeniu nie zaniknie choć trochę. Zastanowię się...zobaczymy, dzięki za fatygę Jachyr ;-)

I ciekawe jak tam "Nasza Milicja do tego podejdzie"

Wysłane z Honor'a. Pozdrawiam ;-)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Po naklejeniu napewno rez inaczej by bylo i jak psalem swiatlo sporo odbijalo. Bedzie folia mniej widoczna a co do policji to raczej bez problemu bo barwa swiatla czy kierunkow sie nie zmienia.

Esa dostałą dziś pakiet zimowy: zdjęcia z kalkulatora więc sorrki:
14800762_1720263398296718_472433923_n.jp
14804734_1720263451630046_84836484_n.jpg
14804812_1720263374963387_1827343710_n.j
I podjąłem decyzje że zostaje przynajmniej na najbliższe 2 lata. RS6 C5/6 musi poczekać. Wiec puki co będe cos działac z przednimi heblami, kolo na zime wieksze aby ten hebel zmiescil i po za tym bede zbierac graty na 500+. pozdrawiam

Edytowane przez Jachyr

Opublikowano

Świetna jest :D Dokładka dospawana czy jak ?

Opublikowano
  • Autor

Przykrecona do zderzaka. Tu jeszcze krotki film:

Opublikowano

Dźwięk to pornol imo :D

Opublikowano

Jachyr folia kameleon odleżała swoje na półce :-P i dziś znalazłem chwilę na dłubanie... oto efekt:

7d0a69ee811cd3e908e72b0eef87d8c6.jpgb4775d89396d20a1bf924c6b17e939f6.jpgeb54c794da4bac7ed9bbae65ac965b0c.jpgc7f3cbce05baecaba884575ce5e61904.jpg

Jak będzie chwila to i halogeny się zrobi ;-)

Co sądzicie???

Wysłane z Honor'a. Pozdrawiam ;-)

Opublikowano
  • Autor

Czyli jak mowilem swiatlo tez inaczej pada i jak jest naklejone nie poprzykladane to robi inna robote. Ja tylu ruszac napewno nie bede, ale to Tobie sie ma podobac. pozdrowki

Opublikowano

Tyl robic ta folia bezsens... :facepalm: jak juz to tylko na czerwono cale lampy ewentualnie bialy wsteczny zostawic albo na czarno..

Opublikowano
  • Autor

Pablo jak to sie mowi sa gusta i gusciki jedni wola bladynki drudzy brunetki i rude. Ja jestem zawsze zdania ze kazdy robi pod Siebie i to co sie mu podoba.

Opublikowano

Tyl robic ta folia bezsens... :facepalm: jak juz to tylko na czerwono cale lampy ewentualnie bialy wsteczny zostawic albo na czarno..

Tak jest Panowie[emoji2] Narazie jest, jak coś to się zerwie[emoji12]

Wysłane z Honor'a. Pozdrawiam ;-)

Tyl robic ta folia bezsens... :facepalm: jak juz to tylko na czerwono cale lampy ewentualnie bialy wsteczny zostawic albo na czarno..

Tak jest Panowie[emoji2] Narazie jest, jak coś to się zerwie[emoji12]

Wysłane z Honor'a. Pozdrawiam ;-)

No i już z kierunków zerwane[emoji12] [emoji12] [emoji12]

Wysłane z Honor'a. Pozdrawiam ;-)

Opublikowano

Te avusy to z s6 ? na jakim profilu smigasz ?

Opublikowano
  • Autor

Avus to ori 17' S4. Mam na nich ubrane zimowki w oryginalnym rozmiaze 225/45/17. Na marzec/kwiecien caly set bedzie na sprzedaz razem z przednimi hamulcami 4-tlok na tarczy 330mm, gdyz bede szukac 18' pod heble ktore wleca na wiosne. dzis mialem jeszcze chwile i zrobilem w foli boczne kierunki, efekt na bialym szkle prawie nie widoczny:

69_C90325_4748_412_E_9_BA6_07_DD9156_BCE

Opublikowano

Mam wlasnie u siebie to samo tylko ze 235 no i s6, auto -40 i obciera mi delikatnie przod przy skrecie i jednoczesnym najechaniu na cos

Opublikowano
  • Autor

Z tego co mi sie wydaje to Avus z S6 ma inne Et. Ja na swoich mam dystans z tylu 13mm a przod 5mm bo inaczej by nie weszly felgi pod hamulce i nic nie obciera czy dobija.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Projekt zakonczony, auto sprzedane...:( Czas szukać następcę:-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.