Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CHiptuning 1.9 90km automat

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam.

Jestem szczesliwym posiadaczem audi a4 od kilku dni, sporwadzone z Holandi... Silnik Diesla jest dla mnie nowy, zawsze mialem tylko benzyniaki. Mam silnik 1.9 tdi 90koni w automacie. Chcialbym autko podac kilku modyfikacją typu chip, kola sprezyny... Slyszalem opinie ze nie najlepszym pomyslem jest chipowanie automata?? druga sprawa do ile koni moge bezpiecznie podniesc moc mojego audi gdzie i za ile najlepiej?? c :a4fan: zekam na odpowiedz Pozdrawiam :a4fan:

[ Komentarz dodany przez: piotr1602: 19-02-2007, 13:04 ]

zapraszam cie kolego najpierw do zapoznania sie z regulaminem a pozniej pisanie postow,potem temat odblokuje

Opublikowano

Odblokowałem celem umożliwienia poprawy nazewnictwa tematu.

Opublikowano
witam.

Jestem szczesliwym posiadaczem audi a4 od kilku dni, sporwadzone z Holandi... Silnik Diesla jest dla mnie nowy, zawsze mialem tylko benzyniaki. Mam silnik 1.9 tdi 90koni w automacie. Chcialbym autko podac kilku modyfikacją typu chip, kola sprezyny... Slyszalem opinie ze nie najlepszym pomyslem jest chipowanie automata?? druga sprawa do ile koni moge bezpiecznie podniesc moc mojego audi gdzie i za ile najlepiej?? c :a4fan: zekam na odpowiedz Pozdrawiam :a4fan:

115KM...bedzie bezpiecznie bez wiekszego obciazenia silnika i ingerencji w sprzeglo...a gdzie mozesz to zrobic:V-tech , Masters :wink:

Opublikowano

skrzynia bedzie ograniczeniem ... ale kilka kucorów wiecej napewno da sie wykrzesac .... :twisted:

co do przyrostów to zapytaj osob ktore sie tym zamuja ...

ale najpierw sprawdz czy motorownia/skrzynia jest zdrowa :exclaim: zeby potem nie było sraczki ... :exclaim:

Opublikowano
  • Autor

Bylem na sprawdzeniu silnika, turbiny skrzyni... Naprawde cacy, silniczek pracuje cicho, rowno i co najwazniejsze nie bierze oleji po 1500km trasy. Jaki chip polecacie?? POZDRAWIAM

Opublikowano

wtryski + program (silnika i skrzyni) = całkiem dużo moczu

koszty dość spore

Opublikowano

polecam chip firmy amd

Opublikowano

duron ?? :biggrin:

Opublikowano
witam.

Jestem szczesliwym posiadaczem audi a4 od kilku dni, sporwadzone z Holandi... Silnik Diesla jest dla mnie nowy, zawsze mialem tylko benzyniaki. Mam silnik 1.9 tdi 90koni w automacie. Chcialbym autko podac kilku modyfikacją typu chip, kola sprezyny... Slyszalem opinie ze nie najlepszym pomyslem jest chipowanie automata?? druga sprawa do ile koni moge bezpiecznie podniesc moc mojego audi gdzie i za ile najlepiej?? c :a4fan: zekam na odpowiedz Pozdrawiam :a4fan:

[ Komentarz dodany przez: piotr1602: 19-02-2007, 13:04 ]

zapraszam cie kolego najpierw do zapoznania sie z regulaminem a pozniej pisanie postow,potem temat odblokuje

Nie widzę przeszkód w zrobieniu Twojego auta. Skrznie automatyczne są przeze mnie bardzo lubiane. Człowiek w swoim wieku już zaczyna doceniać takie dary od producentów :lol: .

Robiłem już takie autka, przykładem może być passat AHU (90ka) z automatem. Niestety nie mierzyłem go na hamowni z przyczyn oczywistych ale pomiary przyspieszenia były obiecujące. Przed 17.8 do setki po 13.8 :!:

Auto dużo lepiej się zbiera a człowiek nadal w nim odpoczywa (a nie szarpie z dzwognią)

Pozdrawiam.

Opublikowano
witam.

Jestem szczesliwym posiadaczem audi a4 od kilku dni, sporwadzone z Holandi... Silnik Diesla jest dla mnie nowy, zawsze mialem tylko benzyniaki. Mam silnik 1.9 tdi 90koni w automacie. Chcialbym autko podac kilku modyfikacją typu chip, kola sprezyny... Slyszalem opinie ze nie najlepszym pomyslem jest chipowanie automata?? druga sprawa do ile koni moge bezpiecznie podniesc moc mojego audi gdzie i za ile najlepiej?? c :a4fan: zekam na odpowiedz Pozdrawiam :a4fan:

[ Komentarz dodany przez: piotr1602: 19-02-2007, 13:04 ]

zapraszam cie kolego najpierw do zapoznania sie z regulaminem a pozniej pisanie postow,potem temat odblokuje

Nie widzę przeszkód w zrobieniu Twojego auta. Skrznie automatyczne są przeze mnie bardzo lubiane. Człowiek w swoim wieku już zaczyna doceniać takie dary od producentów :lol: .

Robiłem już takie autka, przykładem może być passat AHU (90ka) z automatem. Niestety nie mierzyłem go na hamowni z przyczyn oczywistych ale pomiary przyspieszenia były obiecujące. Przed 17.8 do setki po 13.8 :!:

Auto dużo lepiej się zbiera a człowiek nadal w nim odpoczywa (a nie szarpie z dzwognią)

Pozdrawiam.

jakiego rzedu sa przyrosty w takim aftomacie .... :question:

Opublikowano

W przypadku takiego auta przyrost będzie jak w każdym z mechaniczną skrzynią :exclaim: . To tylko kewstia troche innego obrobienia map..

Opublikowano
W przypadku takiego auta przyrost będzie jak w każdym z mechaniczną skrzynią :exclaim: . To tylko kewstia troche innego obrobienia map..

mam przez to rozumiec ze skrzynia nie jest zadnym ograniczeniem .... :question:

Opublikowano
mam przez to rozumiec ze skrzynia nie jest zadnym ograniczeniem ....

podłączam sie do pytanka mam afn 110KM w automacie i czy jest sens go dłubac chodzi o skrzynię żeby nie dostała za dużo niutonometrów.

Opublikowano

Mam pytanko do Rogalotti.Jaki jest pełny koszt takiego zabiegu w automacie?

Sam posiadam 1.9tdi 90-konne,a chciałbym ją troche polepszyć.

Opublikowano

Witam ponownie.

Tak trzeba zrobić moda żeby nic nie ucierpiało :exclaim:

Rozmowa o kosztach... zapraszam na PW...

Pozdrawiam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.