Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APS] Fake S4 Silver & Black Avant


dziobu

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Seikokilla napisał:

jednak wpadnie esowy zdeś :wink:

na wiosnę będzie gotowa, poza tym tylko jego brakowało do fake s4:D. Jeszcze może jakaś felga wleci :banan:

Edytowane przez dziobu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno ze zdjęć z tego sezonu, czasu nie było przez pracę w DE :kwasny:

18837038_646232748916485_909132404351074

Edytowane przez dziobu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiam ten post bo może komuś pomóc, mianowicie po jeździe usłyszałem, stukanie spod silnika dosłownie jakby łańcuch uderzał o pokrywe zaworów:kwasny: od razu to mi przyszło na myśl. Podniosłem maskę szybko wszystko przejrzałem i okazało się, że napinacz paska PK bardzo mocno drga, odczułem trochę ulgę bo gdyby to był napinacz łańcucha rozrządu to kasa by się posypała i inne plany na mody. Od razu myślałem nad sprzęgiełkiem alternatora, co okazała się, że nie mam sprzęgiełka tylko samo kolo pasowe. Pasek wyglądał jakby był w dobrym stanie(nie popękany) napinacz dział bez zarzutu. Kupiłem pasek założyłem go i drgania i stuki napinacza ustąpiły. Stary pasek pewnie nie przenosił całego momentu podczas obciążenia (praca pompy wspomagania albo kompresora klimy) i występowały drgania na napinaczu. Pasek 70zł Dayco i nie ma już żadnych niepokojących stuków :banan:

 

20171017_144556.jpg

20171017_144551.jpg

20171016_190745.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomczas napisał:

miałem tego blaupunkta i  ładnie dawał :)

Ja mam seryjne audio Nokia i blaupunkt wraz z wzmakiem magnat 600watt i to ładnie gra. Tak ładnie, że nie mam zamiaru nic więcej ruszać w audio :D Jedynie wygłuszenie drzwi kiedyś, ale to kiedyś dla samego komfortu podróżowania i koniecznie bagażnik bo z tym wydechem to trochę głośno czasami jest w środku :D

 

Godzinę temu, Aqustyczny napisał:

Audi fajnie utrzymana :D Koszt zderzaka od Ski ile cię wyniósł ? ;P

Nie pytaj haha, pojechałem po niego 800km w dwie strony. Brakuje jednego halogenu, kratkę jedną wymieniłem w aso 160zł szt, kły musiałem dokupić i te zdjęcie tych części to właśnie śruby do zderzaka nowe śruby do kłów bo te moje torxy siedzą na słowo honoru, połowa obiejechanych i tylko łby przyspawane żeby odkręcić, poza tym trzeba go pospawać(małe pęknięcie) pomalować w kolor.. Reasumując wyszedł mnie dużo za dużo :grin: Na wiosnę idzie do lakiernia i audik cały będzie malowany prócz dachu :grin: miał iść pod folię, ale nie wiem muszę pomyśleć i zebrać kasę :kwasny:

Edytowane przez dziobu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Marcin Gugu33 napisał:

Ciekawa fura, no i fajnie ze ktoś z okolicy Gdyni ??

Trzeba będzie zrobić spota ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, dziobu napisał:

Ja mam seryjne audio Nokia i blaupunkt wraz z wzmakiem magnat 600watt i to ładnie gra. Tak ładnie, że nie mam zamiaru nic więcej ruszać w audio :D Jedynie wygłuszenie drzwi kiedyś, ale to kiedyś dla samego komfortu podróżowania i koniecznie bagażnik bo z tym wydechem to trochę głośno czasami jest w środku :D

 

Nie pytaj haha, pojechałem po niego 800km w dwie strony. Brakuje jednego halogenu, kratkę jedną wymieniłem w aso 160zł szt, kły musiałem dokupić i te zdjęcie tych części to właśnie śruby do zderzaka nowe śruby do kłów bo te moje torxy siedzą na słowo honoru, połowa obiejechanych i tylko łby przyspawane żeby odkręcić, poza tym trzeba go pospawać(małe pęknięcie) pomalować w kolor.. Reasumując wyszedł mnie dużo za dużo :grin: Na wiosnę idzie do lakiernia i audik cały będzie malowany prócz dachu :grin: miał iść pod folię, ale nie wiem muszę pomyśleć i zebrać kasę :kwasny:

haha współczuje.
Czyli interes życia udany ? :D:D:D
Sam planuje swoją przerobić na polfit ew fake Sline <3 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Aqustyczny napisał:

haha współczuje.
Czyli interes życia udany ? :D:D:D
Sam planuje swoją przerobić na polfit ew fake Sline <3 :D

Tak, hajs wiadomo łatwo wydać.... dobrze, że dostałem odszkodowanie bo tak bym się zabił haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dziobu napisał:

Tak, hajs wiadomo łatwo wydać.... dobrze, że dostałem odszkodowanie bo tak bym się zabił haha

Hahaha zderzak S`ki aż po grób :D A powiedział byś mi co to za alus u ciebie widnieje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Aqustyczny napisał:

Hahaha zderzak S`ki aż po grób :D A powiedział byś mi co to za alus u ciebie widnieje ?

Replika coś na wzór rotiforma z polerowanym rantem. Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to na nowy sezon będzie nowe koło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, dziobu napisał:

Replika coś na wzór rotiforma z polerowanym rantem. Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to na nowy sezon będzie nowe koło.

A jak sie ma ta replika? miekkie guufno czy spokojnie latasz? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Marcin Gugu33 napisał:

A jak sie ma ta replika? miekkie guufno czy spokojnie latasz? :decayed:

Jedna felge musiałem prostować, polerowany rant w niej to zwykła blaszka może o grubości  2mm? Także za ten hajs co ona stoi to nie warto. Lepiej trochę dołożyć i kupić np jr10, ale poza tym rantem nie mogę na nie narzekać, jeżdżę martwiąc się bardziej o miski olejowe i podwozie niż felgi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2017 o 13:39, dziobu napisał:

Replika coś na wzór rotiforma z polerowanym rantem. Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to na nowy sezon będzie nowe koło.

Jakie plany na nowe koło ? ;) A będziesz chciał dać tego alusa na sell ? ;p Może byśmy się dogadali ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Aqustyczny napisał:

Jakie plany na nowe koło ? ;) A będziesz chciał dać tego alusa na sell ? ;p Może byśmy się dogadali ;d

Nie zastanawiałem się chciałbym coś czego nikt nie ma, ale pewnie będzie jakiś jr chociaż jak wstawię 345 heble z przodu to dobrze będzie je pokazać to może bbs CH. Nie wiem jeszcze jak wróci od lakiernika na wiosnę to dowiem się czy mnie jeszcze na cokolwiek będzie stać haha. Miała iść po folie, ale wypadły progi.

 

Godzinę temu, Seikokilla napisał:

to ty teraz w 3city urzędujesz? 

Zgadza się :)

 

A Tu kolejny puzelek, ogólnie nie wstawiam wszystkiego, ale już sporo gratów nazbierałem ?

PART_1511715348481.jpgPART_1511715363103.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...