Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 2,7 TDI Q żony.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jzj7jesrd5v8.jpg

avepynjpbywo.jpg

p3jjyo6sduav.jpg

7ap9jpacd1h5.jpg

Auto w łapkach od 2013 roku, przebieg ~110 000 tyś km, rok produkcji 2006 rok, 2,7 TDI i Q. Z podstaw:

  • GTB2260 VK By PERUN TURBO
  • DP, EGR
  • FMIC - niestety tylko 140, nie zgodziłem się na cięcie belki.
  • filtr powietrza Pipercross
  • Hebel przód / tył S4 (OZ + Ferodo)
  • przewody hamulcowe w oplocie HEL Performance
  • spryskiwacze mgiełkowe
  • fabryczny zawias 1BE + Bil B6
  • felgi DTM + Dunlop RT2 18''
  • sprzęgło kevlar

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano

Bardzo ładny egzemplarz. Iloma kucykami pony się legitymuje ?

Opublikowano
  • Autor

na tym setupie nie była hamowana.

Opublikowano

Piękny projekt, warto wspomnieć że mało kto pamięta o 2.7 tdi a tym bardziej modzi mechanicznie, a jak widać można i z tego co wiem ten egzemplarz może zawstydzic niejedno 3.0 po sofcie :) tylko kiera do wymiany na 3 ramiona:) gratulacje

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

przebieg jeślu pewny to auto posłuży długo, czerwone też ładne :)

Opublikowano
  • Autor

tylko kiera do wymiany na 3 ramiona:) gratulacje

leżakuje u kumpla

przebieg jeślu pewny to auto posłuży długo, czerwone też ładne :)

na przebiegi nie patrzę i nigdy nie patrzyłem, rodzice mają nowe auto do 60 tyś km nie mało wpakowali. Jak kupowałem była totalnie nie ruszana (sprawdziłem ASO i elektronikę), poprzedni właściciel (znajomy) praktycznie jej nie używał, stała i niszczała a zagięcia i profile w karoserii (np dach) porastały glony...

więc i naprawy były.

fwjulc5gjrck.jpg

n68a4igx3cin.jpg

wupaqqtjidu5.jpg

aj8yrfw12xve.jpg

Ale nie ma co narzekać, komplety rozrząd kosztował tyle co wariator, łańcuch, śruba i uszczelka w 1,4 TSI :P

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano

Dokładnie, niestety specyfika piezowtryskow i łańcuchów w pierwszych 3.0 i 2.7 jest taka że mogą być do wymiany już przy około 100 tys, a miałem a6 bmk i miała prawie 400 ale wymieniony rozrząd i wtryski i śmigala bez niczego,

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

u mnie lekko hałasowano, olałem... potem odezwało się na ciepłym to wymieniałem dla świętego spokoju. Nie umiem ignorować takich rzeczy, zawsze mnie uczono że o takie sprawy się dba i wymienia wszystko co należy to też co ruszone leciały komplety (a nie wszystko musiało). Po wymieniałem usłyszałem kumpla ASB to stwierdziłem że u mnie była błoga cisza.. a jeździ tak 3 lata i nic mu nie walnęło, nawet mechanik już krzywo na to patrzy.... mogłem czekać no ale..

Wtryski i pompa CR miały wszelką możliwą diagnostykę bez demontażu w różnych warunkach i wszystko się zgadza. Niestety mamy podejrzenie że paliwo dostarczają zbyt późno więc robią wyjazd i trafiają do ogólnych oględzin i czyszczenia.

Edytowane przez marcin4x4

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Fajnie że jest BNS to tylko szybka podmianka na RNS-a i wnętrze się szybko zmieni:-) ogólnie fajnie utrzymana Audi:-)

Opublikowano

Q sam dokładałeś czy znajomy? Nie wychodziły wersje 2.7 TDi z napędem quattro!

Fakt , felga DTM( dla mnie oczywiscie) najlepsza z całej uwczesnej palety. ;)

Opublikowano
  • Autor

Fajnie że jest BNS to tylko szybka podmianka na RNS-a i wnętrze się szybko zmieni:-)

nie widzę sensu, korzyści brak a swoje kosztuje.

Q sam dokładałeś czy znajomy? Nie wychodziły wersje 2.7 TDi z napędem quattro!

kupiłem jak było na pokładzie, działa to nie dłubie :)

Edytowane przez marcin4x4

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

moze i nie wychodzily wersje z quattro ale u niego Jest :)

Chip i quattro przy tej budzie robi robote :)

Opublikowano

czy tylko ja fotek nie widzę :kwasny:

Opublikowano

no photos

Opublikowano

niestety pewnie sie wysypal link ze zdjeciami... ;)

Opublikowano
  • Autor

nie wiedzieć czemu wyparowały, w październiku jadę na kreski to zrobię update.

Opublikowano

na kreski do Gdyni ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

tune-up, tylko Robertowi ufam niestety muszę poczekać aż do końca poskłada 4x4.

Edytowane przez marcin4x4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.