Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z mocą jakby turbine odcinało A4 B7 3,0tdi Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich. Od nie dawna męczę się z problemem że nie zawsze ale dość często przy mocnym depnięciu średnio powyżej 3 tyś obr jest takie coś jakby odcinał mi turbinę. Nie dzieje sie to zawsze , ale bardzo często i co zauważyłem nie raz się wkręci pod czerwone na postoju a nie raz do 4 tyś i dalej nie chce sprawdziłem to przez przypadek bo pałownikiem akurat nie jestem żeby deptać pod czerwone pole. Zrobiłem kilka logów pod obciążeniem na 3 biegu oraz 4 biegu i kiedy robiłem logi to akurat wtedy to sie działo. Licze na waszą pomoc i z góry serdecznie dzięki za pomoc.

Pozdrawiam,

Marcin

LOGI NA 3 BIEGU :

http://vaglog.pl/log_273274.html

http://vaglog.pl/log_273275.html

http://vaglog.pl/log_273276.html

,

http://vaglog.pl/log_273277.html

LOGI NA 4 BIEGU :

http://vaglog.pl/log_273282.html

http://vaglog.pl/log_273279.html

http://vaglog.pl/log_273278.html

A tu zrobiłem kilka logów statycznych :

http://vaglog.pl/log_273288.html

http://vaglog.pl/log_273287.html

http://vaglog.pl/log_273286.html

http://vaglog.pl/log_273285.html

http://vaglog.pl/log_273284.html

Jeśli potrzeba dorobić jakieś logi inne proszę smiało napisać postaram się w miare możliwości od ręki to zrobić i podesłać. Czekam na waszą pomoc

http://vaglog.pl/log_273283.html

Opublikowano

Przewody podciśnienia sprawdzone?

Opublikowano
  • Autor

Przewody podciśnienia sprawdzone?

Nie sprawdzałem kolego , lecz prędzej na pewno tego nie było a w ostatnim czasie mechanik wyciągał mi wszystkie kolektory do czyszczenia i odme sprawdzał odrazu czy jest drożna. I tak postanowiłem zrobić logi może w logach coś pokaże w czym dokładniej problem tkwi.

Opublikowano

nie jestem szpecem od TDIków... ale na jednych logach widzę ciśnienie ok 2500 a na drugich 1500 z różnych czujników...

do tego ta temperatura... jak w Afryce...

Hmm... moja rada taka... spryskiwacz na pianę(ja mam do LPG takie cudo) i popsikaj po kolektorach dolotowych... może jest coś niedokręcone, albo przepuszcza... bo to dziwne jest... na początku doładowanie porządne, a potem połowa tego na innym czujniku.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.