Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zabawa z Kolejką


Rekomendowane odpowiedzi

Może każdy kiedyś z was miał może się bawił. Coś dla oka i ucha bo trochę się zmieniło zapraszam na mój fanpage na fejsie http://www.facebook.com/Zabawazkolejka/

Pozdrawiam i zachęcam do polubienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam taką kolejkę TT (nie H0), niestety nie mam czasu, aby rozłożyć makietę i ułożyć tory. A taką mam lokomotywę:

http://gamahobby.eu/pl/p/Lokomotywa-spalinowa-V180,-DR-1120-TT-Piko-47291/11334:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam taką kolejkę TT (nie H0), niestety nie mam czasu, aby rozłożyć makietę i ułożyć tory. A taką mam lokomotywę:

http://gamahobby.eu/pl/p/Lokomotywa-spalinowa-V180,-DR-1120-TT-Piko-47291/11334 :banan:

Hej , no fakt jest to problem jeśli ktoś nie ma warunków mieszkaniowych ale można pogodzić wszystko budując makietę modułową którą można demontować i montować w dowolnych koncepcjach :) W necie pełno jest przykładów. Zapraszam cię na forum modelarstwo.info gdzie można dowiedzieć się wielu fajnych nowinek. Pozdrawiam i zapraszam na moją stronę ponownie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie mam obecnie cały strych do zagospodarowania, ale jakoś tak się nie mogę zebrać do tego, A na forum na pewno zaglądnę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie mam obecnie cały strych do zagospodarowania, ale jakoś tak się nie mogę zebrać do tego, A na forum na pewno zaglądnę..

:) No to zaglądaj na moją stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaglądaj na moją stronę

te zdjęcia na twojej stronie FB to twoje zabawki???

Trochę się nakręciłem i przeczytałem parę stron w sieci i z tego co widzę to moja kolejka jest jeden poziom technologiczny w plecy - mam jeszcze analogową kolejkę, a z tego co widać to i nawet w takie zabawki wchodzą komputery :)

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacper fajnie to wygląda, ja "bawię się" takimi trochę większymi lokomotywami w pkp cargo, tez dają sporo satysfakcji z jazdy:)

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie kolega pozbył się tego kocyka z makiety :wink:

Ja z braku czasu i warunków jestem tylko początkującym kolekcjonerem (jak skończę dom to mam tam już przewidziany specjalny pokój, tam może coś powstanie, jakiś placek...).

A jak młoda śpi to czasem uda się chociaż mały fragment kolekcji wyciągnąć z pudełek :)

g6djbwqt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...