Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sprzegło czy skrzynia? dziwny problem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć

Mam problem ze swoją audi po rozgrzaniu silnika cięzko wchodzą biegi i przy prędkości ok.120km/h słychać dziwny dźwięk (wycie). Dzieje się to tylko gdy dotykam gazu. Za zimnym silniku tego nie ma biegi wchodzą delikatnie i żadnego wycia nie słychać. Może ktoś miał podobny problem i pomoże mi w tym przypadku. :) Dodam że autko to 2.5 tdi (aym)

Edytowane przez patricoo

Opublikowano

Ja miałem tak kolego ze jak się rozgrzało auto to przy dodawaniu gazu wyło delikatnie, później juz coraz bardziej nawet na zimnym głośno wyło i okazała sie skrzynia, coś tam sie posypało w środku. Wymieniłem skrzynie i wszystko ucichło

Opublikowano
  • Autor

No to nie tani scenariusz mnie czeka.. Dodam jeszcze ze hdy auto sie rozgrzeje to strasznie klekocze a jak zimny to cichutki

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

NO ja kolego z rok jezdziłem z wyciem, na początku delikatnie, ale później juz naprawdę denerwowało. Kupiłem używaną skrzynie za 500 zł, plus wymiana z 300. i jak narazie śmigam juz z pół roku i nadal cisza :)

Może szklanki do wymiany jak klekocze,moze też być wałek rozrządu, ale lepiej podjechac do mechanika niech zerknie

Opublikowano
  • Autor

Czytalem gdzieś ze z klekotaniem to moze byc zle ustawiony kąt wtrysku czy to prawda ? W sumie zdaje mi sie ze po wymianie rozrzadu auto zaczelo klekotac wiec mogli ustawic zly kąt...

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No jeżeli po wymianie rozrządu tak się zaczeło dziać to goń do mechaników z reklamacja i niech patrzą co się porobiło :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.