Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fotele s line pólskóry el. regulacja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kupiłem audi a4 b8,środek auta jest w s line ale dokładany bo z vinu wychodzi normalna tapicerka. Przednie fotele mają regulacje manualną oraz takie kółeczko wciskane góra dół prawo lewo wtajemniczeni wiedzą o co chodzi. Ale ta regulacja nie działa mam pytanie od czego ta regulacja jest.

Opublikowano

Do el. odcinka lędźwiowego.

Opublikowano

Potwierdzam :thumbup1: Elektryczna regulacja odcinka lędźwiowego kręgosłupa!

Opublikowano

Podłącz do czerwonej kostki (bynajmniej w b7 czerwona odpowiada za elektryke ) od foteli plus i minus, a jeszcze lepiej po drodze z bezpiecznikiem i będzie działać ;)

Edytowane przez davcio_ukf

Opublikowano
  • Autor

Podłącz do czerwonej kostki (bynajmniej w b7 czerwona odpowiada za elektryke ) od foteli plus i minus, a jeszcze lepiej po drodze z bezpiecznikiem i będzie działać ;)

Tak myślałem że to od lędźwi, czy ktoś może potwierdzić czy można tak podpiąć? Szczerze auto mam miesiąc muszę zajrzeć pod fotel może coś nie podłączone. Sprawdzę pierw na krótko pod jakiś akumulator czy chodzi ta regulacja bo podgrzewanie działa.

Edytowane przez koles999

Opublikowano

Zajrzyj pod fotele może kostka nie wpięta.. Jeżeli nie ma kostki to po lewej stronie pod maskownicą bezpieczników masz główny plus.

Stamtąd pociągnij sobie wiązkę, zrób to z oprawką i bezpiecznikiem w razie czego :)

Opublikowano

Ktoś wrzucił fotele ale był zbyt leniwy by podłączyć elektrykę.

Opublikowano
  • Autor

Ktoś wrzucił fotele ale był zbyt leniwy by podłączyć elektrykę.

​A czy to grzech że są ładne fotele ale nie działa elektryka

Opublikowano

Jak widać grzech, skoro coś jest a nie działa.

Opublikowano

To tak jakby wymienić coś do połowy :)

Jak się ktoś zabiera za wymiane foteli to i elektryke powinien do nich podłączyć..

Opublikowano
  • Autor

To tak jakby wymienić coś do połowy :)

Jak się ktoś zabiera za wymiane foteli to i elektryke powinien do nich podłączyć..

Nie raz zastanawiam się nad sensem istnienia forum, no może nie forum a członków forum po idiotycznych docinkach czy odpowiedziach.

Opublikowano

To nie jest ani idiotyczna docinka ani idiotyczna odpowiedz tylko stwierdzenie faktu. Poza tym skoro to nie Ty robiłeś to czemu nagle poczułeś się urażony moją wypowiedzią?

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To tak jakby wymienić coś do połowy :)

Jak się ktoś zabiera za wymiane foteli to i elektryke powinien do nich podłączyć..

Nie raz zastanawiam się nad sensem istnienia forum, no może nie forum a członków forum po idiotycznych docinkach czy odpowiedziach.

Weź stoperan, bo takim postem co najwyżej wskazujesz że nie ma sensu Twoja obecność na tym forum :)

Opublikowano

Koles999 ,

skoro zadajesz pytanie , a Damian92x i Beny2303 odowiedział .....

a Davcio:_ukf napisał jak podłączyć - to nie wiem czemu masz problem odnośnie "Nie raz zastanawiam się nad sensem istnienia forum, no może nie forum a członków forum po idiotycznych docinkach czy odpowiedziach"

Opublikowano
  • Autor

Koles999 ,

skoro zadajesz pytanie , a Damian92x i Beny2303 odowiedział .....

a Davcio:_ukf napisał jak podłączyć - to nie wiem czemu masz problem odnośnie "Nie raz zastanawiam się nad sensem istnienia forum, no może nie forum a członków forum po idiotycznych docinkach czy odpowiedziach"

P

Pixi wielokrotnie już na forum zadawał ktoś konkretne pytanie tak jak ja. Po czy nagle komuś coś nie pasował jak w tym wypadku i odpowiadał na post nie szczególnie w temacie. Ostatecznie kończy się to tak że dyskusja odbiega znacznie od zadanego pytania po co to. przecież ja zapytałem konkretnie nie pytałem czemu ktoś założył a nie podłączył. Ale jak widać nie wszystkim to odpowiada zakończmy bo nie ma sensu.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.