Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fotele s line pólskóry el. regulacja


koles999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem audi a4 b8,środek auta jest w s line ale dokładany bo z vinu wychodzi normalna tapicerka. Przednie fotele mają regulacje manualną oraz takie kółeczko wciskane góra dół prawo lewo wtajemniczeni wiedzą o co chodzi. Ale ta regulacja nie działa mam pytanie od czego ta regulacja jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam :thumbup1: Elektryczna regulacja odcinka lędźwiowego kręgosłupa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz do czerwonej kostki (bynajmniej w b7 czerwona odpowiada za elektryke ) od foteli plus i minus, a jeszcze lepiej po drodze z bezpiecznikiem i będzie działać ;)

Edytowane przez davcio_ukf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz do czerwonej kostki (bynajmniej w b7 czerwona odpowiada za elektryke ) od foteli plus i minus, a jeszcze lepiej po drodze z bezpiecznikiem i będzie działać ;)

Tak myślałem że to od lędźwi, czy ktoś może potwierdzić czy można tak podpiąć? Szczerze auto mam miesiąc muszę zajrzeć pod fotel może coś nie podłączone. Sprawdzę pierw na krótko pod jakiś akumulator czy chodzi ta regulacja bo podgrzewanie działa.

Edytowane przez koles999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj pod fotele może kostka nie wpięta.. Jeżeli nie ma kostki to po lewej stronie pod maskownicą bezpieczników masz główny plus.

Stamtąd pociągnij sobie wiązkę, zrób to z oprawką i bezpiecznikiem w razie czego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wrzucił fotele ale był zbyt leniwy by podłączyć elektrykę.

​A czy to grzech że są ładne fotele ale nie działa elektryka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jakby wymienić coś do połowy :)

Jak się ktoś zabiera za wymiane foteli to i elektryke powinien do nich podłączyć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jakby wymienić coś do połowy :)

Jak się ktoś zabiera za wymiane foteli to i elektryke powinien do nich podłączyć..

Nie raz zastanawiam się nad sensem istnienia forum, no może nie forum a członków forum po idiotycznych docinkach czy odpowiedziach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest ani idiotyczna docinka ani idiotyczna odpowiedz tylko stwierdzenie faktu. Poza tym skoro to nie Ty robiłeś to czemu nagle poczułeś się urażony moją wypowiedzią?

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jakby wymienić coś do połowy :)

Jak się ktoś zabiera za wymiane foteli to i elektryke powinien do nich podłączyć..

Nie raz zastanawiam się nad sensem istnienia forum, no może nie forum a członków forum po idiotycznych docinkach czy odpowiedziach.

Weź stoperan, bo takim postem co najwyżej wskazujesz że nie ma sensu Twoja obecność na tym forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koles999 ,

skoro zadajesz pytanie , a Damian92x i Beny2303 odowiedział .....

a Davcio:_ukf napisał jak podłączyć - to nie wiem czemu masz problem odnośnie "Nie raz zastanawiam się nad sensem istnienia forum, no może nie forum a członków forum po idiotycznych docinkach czy odpowiedziach"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koles999 ,

skoro zadajesz pytanie , a Damian92x i Beny2303 odowiedział .....

a Davcio:_ukf napisał jak podłączyć - to nie wiem czemu masz problem odnośnie "Nie raz zastanawiam się nad sensem istnienia forum, no może nie forum a członków forum po idiotycznych docinkach czy odpowiedziach"

P

Pixi wielokrotnie już na forum zadawał ktoś konkretne pytanie tak jak ja. Po czy nagle komuś coś nie pasował jak w tym wypadku i odpowiadał na post nie szczególnie w temacie. Ostatecznie kończy się to tak że dyskusja odbiega znacznie od zadanego pytania po co to. przecież ja zapytałem konkretnie nie pytałem czemu ktoś założył a nie podłączył. Ale jak widać nie wszystkim to odpowiada zakończmy bo nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...