Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Falowe oddawanie mocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam,

od jakiegoś czasu auto powyżej 140kmh oddaje falowo moc, tak jakbym naciskał i puszczał pedał gazu... zaczyna się przy 140.. przerwa do 190 i od 200 znowu czuć że przyspiesza, ale znowu przyhamowuje... interwały 2-3 sekundowe... lambdy obydwie sprawdzone, cewki nowe... czy ktoś miał podobnie? w jeździe miejskiej praktycznie się tego nie odczuwa, chyba że przy 140 nieraz go spowolni... do końca obroty idą i auto się kręci, tylko na 5 biegu jest ten problem najbardziej wyczuwalny.

pomóżcie. :blink:

Opublikowano

KEPASA trzeba było nie swirowac na galerii :cool1:, a tak powaznie to dziwne troche. a wtryski sprawdzałes????

Opublikowano
  • Autor

właśnie meches mi powidział żebym sobie zadał srodek wynns do czyszczenia wtrysków... i w środę stawiam wózek na kanał :)

podobno może się dziać to jeszcze od jakiegoś czujnika na wale, który odpowiada za roździał prądu na każdy garczek... :confused4:

fakt faktem wk...ia mnie to, bo nieraz coś idzie szybciej i nie daję rady.. :kox:

a galeriowe piecowanie nie robi dużo szkód... :cool1:

Opublikowano

hehehe co do tego preparatu do czyszczenia wtrysków to nie słyszałem o nich hlubnych opinii :confused4:, no ale moze cos pomoze[br]Dopisany: 12 Grudzień 2008, 17:48_________________________________________________

podobno może się dziać to jeszcze od jakiegoś czujnika na wale

a nie hodzi moze o czujnik halla ???? no hyba ze sie myle.

Opublikowano
  • Autor

podobno może się dziać to jeszcze od jakiegoś czujnika na wale

a nie hodzi moze o czujnik halla ???? no hyba ze sie myle.

kurde nie mam pojęcia... może ktos się odezwie z podobnym problemem... :audi:

Opublikowano

kepasa, a czy vag coś pokazuje?.. :>

Opublikowano

świece zmieniałeś????

u mnie po wymianie na NGK PFR6Q problem ustał

Opublikowano

Sprawdzić wskazania przepływomierza, kiedy faluje.

Opublikowano
  • Autor

vag pokazał bład tzreciej cewki, ale cewki nowe, świece też...[br]Dopisany: 15 Grudzień 2008, 11:11_________________________________________________w środę odstawiam do mechanika, ale jakby coś ktoś podpowiedział to byśmy wiedzieli gdzie szukać....[br]Dopisany: 15 Grudzień 2008, 11:12_________________________________________________

Sprawdzić wskazania przepływomierza, kiedy faluje.

ale bład przepływomierza i tak powinien zostać w historii chyba, czy nie?

Opublikowano

ale bład przepływomierza i tak powinien zostać w historii chyba, czy nie?

nie zawsze

zrób logi kanału 3 i 115

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.