Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Dziwne stuki


audi2028

Rekomendowane odpowiedzi

Witam juz gdzies poruszałem ten watek ale jakos be echa.Chodzi o dziwne stukanie po zapaneniu na zimnym silniku(pare sek.)

Problem sie pojawia po dobrym nagrzaniu silnika,jest to denerwujace bo cyka jak by zamiast oleju w siniku były srubki :wallbash: :wallbash:

Macie jakies pomysły??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!moga to byc szklanki albo raczej ktoras!moze to byc wyslizgany walek rozrzadu!albo moze to byc maly stan oleju!wszystko zalezy od tego ile ten motor juz przezyl!jak juz sie bryka nagrzeje to olej sie robi rzadki i stuka ! a jak jest zimny to zanim pompa zrobi cisnienie i olej wszedzie dotrze to tez stuka![br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 13:44_________________________________________________kiedys w eskorcie specjalnie lalem gesty olej zeby nie stukal! LUBRO sie nazywal!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poruszam jeszcze raz temat.Jak wczesniej pisaliscie i ja wyczytałem na forum wymieniłem popychacze.Było ok pare tygodni ale teraz jak sie autko zagrzeje znowu zaczyna cykac :wallbash: :wallbash:czy moze to byc wina pompy oleju ze na wolnych daje za małe cisnienie(zaznaczam ze podczas jazdy jest ok tylko na wolnych obrotach klepie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest audi ale w fordzie scorpio i sierra wykręcał się zawór na pompie i kiepskie cisnienie objaw klepanie zworów aż miło , a może gdzies masz kanały smarujące przytkane ewentualnie wałek wyrobiony lub kiepskiej jakości popychacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziwiek nie jest podobny do diesla.Jest to cykanie jakbys w silniku miał pare srubek mysle o pomiarze cisnienia pompy,jak myslicie ma to sens? [br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 18:15_________________________________________________dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...