Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fotele recaro w 3.0 V6 ?


WujekKuna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim,

planuje zakup A4 B6, egzemplarz, który mnie interesuje jest wyposażony w fotele Recaro, czy ktoś może mi powiedzieć na jakiej zasadzie instalowano takie wyposażenie ? Czy to takie fotele były dostępne tylko dla wersji S - Line ? Co z wygodą i komfortem, jak się foteliki sprawują ?

415591661_6_1000x700_audi-a4-30-benzynam

Z góry dziękuję za ewentualne odpowiedzi,

w razie gdybym umieścił temat w nieodpowiednim miejscu bardzo proszę o przeniesienie.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś widziałem na allegro 3.0 v6 z recaro. Możesz podać link do aukcji?

Tamto było w sedanie i było uszkodzone w przód. Reguły nie ma, wyposażenie zależało od wyobraźni zamawiającego. Nikt nie robił seri aut z recaro, bazowo wychodziły golasy a wszystkie inne doposażane były na zamówienie.

Wlepka w bagażniku rozwiewa wątpliwości co do pochodzenia wyposażenia, fabryka bądź kolejny właściciel, osobiście nie mam nic przeciwko doposażaniu przez kolejnych właścicieli, świadczy to o zaangażowaniu.

Poprawione

Edytowane przez ganjaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im większy golas kupiony i samochód doposażony tym bardziej na bogato szedł poprzedni właściciel i nie pierdzielił się w tańcu z kasą więc nie powinno być trytytek i piaknki poliuretanowej wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam B6 1.9TDI które wyszło fabrycznie z Recaro. Wszystko było w cennikach dostępne i możliwe do zamówienia, także jak najbardziej 3.0 V6 mogło wyjść fabrycznie z fotelami Recaro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na szczęście nie to samo auto ale bardzo biedne jeśli chodzi o wyposażenie. Jedyne plusy to prawdopodobnie skrzynia 6 biegowa, auto ma tak podrobione zdjęcia, że praktycznie nic nie widać. Pewnie ma z tyłu korby dlatego. Recaro nie wiadomo czy podgrzewane i skrzynia manualna. Jedyne atuty, chodź po zapłaceniu podatku to i tak za dużo. Nie chce robić reklamy ale na allegro za te kasę jest lekko uderzony diesel na maksymalnym wyposażeniu. Nie przesadzam, dawno na allegro nie pojawiło się tak wyposażone audi.

Nie będę jej promował, ciekawym podpowiem numer aukcji 6416980385

Edytowane przez ganjaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele recaro są super,najlepsze fotele jakie miałem.

Po 600 km nad morze wychodzę z auta bez jakiego kolwiek bulu i odrętwienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także polecam, tak jak Bolek powiedział 650 km i wychodzisz bez zdrentwiałej d*py, pięknie otrzymaj w zakrętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Recaro w Bex-sie, trochę zagłówki za mocno odstają do tyłu, nie ma możliwości przesunięcia. Poza tym ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu Recaro miałem, bo ładnie wyglądają, a d*pa od nich tak bolała, że się usiąść nie dało potem. Po ok 200km stwierdzasz, że już wszystkie pozycje wypróbowałeś a tyłek i tak boli :) Wyglądowo super, ale jak widać nie na każde pośladki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...