Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Falujace obroty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Panowie mam takie pytanie.Co moze byc przyczyna ze faluja mi obroty miedzy 500 a 1500 obrotow ale tylko na gazie na benzynie chodzi rowniutko i jeszcze jedno czy spalanie gazu 14l po miescie w silniku 1.6 to normalne?Z gory dzieki pozdrawiam

Opublikowano

A jaki typ gazu masz wstawiony zwykły czy sekwencje.

Opublikowano

Sprawdź filtr gazu i powietrza czy są czyste i wyczyść przepustnice a jak nic nie pomoże to do gaziarza na regulację.

Opublikowano
  • Autor

dzieki kolego jutro sprawdze filtry a moze byc to wina przepustnicy albo silniczka krokowego bo taka wersje mi tez przedstawil mechanik

Opublikowano

O ile pamiętam to twój typ silnika nie ma silniczka krokowego.

Opublikowano
  • Autor

acha dzieki to mamy za***istych mechaniorow w kraju :kox: to sprawdze jutro filtry i sie wszystko okaze dzieki :notworthy:

Opublikowano

jakiego masz tam junkersa????

Opublikowano
  • Autor

jakiego junkersa???co to jest??A czy spalanie 14 l gazu p miescie to norma w tym silniku? :hi:

Opublikowano

junkers to w potocznym znaczeniu instalacja gazowa

jaką masz?

Opublikowano

możesz podac dokładne oznaczenie?

Opublikowano
  • Autor

parownik - lovato

emulator-STAG2-e4

wiecej nic nie widze,kupilem go z tym gazem i chlera wie kto go zakladal

Opublikowano

czyli bardzo prosta instalka

tylko ze sterowaniem od sondy

trzeba przeregulowac, moze byc ze już parownik jest stary

Opublikowano
  • Autor

instalacja zalozona byla w maju tego roku.A czy mozliwe ze to moze byc wina zlego gazu.Wczesniej mi falowal troche na obrotach a jak zatankowalem ostatnio to zaczal mi nawet gasnac.A moze wystarczy sama regulacja co?W parowniku na dole jest taki kurek jak sie go odkreci to wyplywa taka dziwna maz.Powinno sie to wylewac czy nie?

Opublikowano

tak, syf

jezeli cieknie trzeba jechac na regulacje

gdzie gaz tankujesz?

Opublikowano
  • Autor

staram sie na orlenie i na shellu ale bylem zmuszony zatankowac na stacji przy myjni samochodowej czesto tamtedy przejezdzam i bardzo zadko widze zeby ktos tankowal na niej gaz :no:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Witam

Też miałem problemy z obrotami.

I Okazało się że trzeba było przeczyścić silnik krokowy od gazu, przeczyścić elektrozawór.

I jeszcze jedno podczas regulacji za pierwszym razem gazownik nie zapisał ustawień i komputer po każdym odpaleniu ustawiał się do rodzaju gazu i zawsze na początku obroty falowały strasznie. Dopiero za drugim razem zaznaczył w programie jeden kwadracik i komputer gazowy zapamiętał najlepsze parametry i falowanie ustało.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.