Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silnik przebiera, ciężko pali, traci moc


sobota

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od niedawna w moim audi 1.8 bex z LPG zaczął na początku przebierać silnik na wolnych obrotach co jakiś czas 'pierdnal '. Następnie pojawiło się przebieranie na zimnym silniku przez około 10sek tak jakby na jeden gar nie chodził. Następnie zaczął coraz częściej przebierać na wolnych ale nie tak jak by silnik krokowy bo trzyma obroty. Teraz już nawet lekko dlawił się na nie nagrzanym silniku podczas ruszania.

Dodam że kupiłem 1 cewke i wymieniłem po kolei ale tak samo chodził.

Samochód był dwa razy w serwisie VW ale jedni twierdzą że to jeden z czujników temperatury a inne że wina gazu.

Sprawdzone wtryski od gazu i na wykresie wszystko dobrze.

Nie mam pojęcia za co się chwycić.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Witam.

Od niedawna w moim audi 1.8 bex z LPG zaczął na początku przebierać silnik na wolnych obrotach co jakiś czas 'pierdnal '. Następnie pojawiło się przebieranie na zimnym silniku przez około 10sek tak jakby na jeden gar nie chodził. Następnie zaczął coraz częściej przebierać na wolnych ale nie tak jak by silnik krokowy bo trzyma obroty. Teraz już nawet lekko dlawił się na nie nagrzanym silniku podczas ruszania.

Dodam że kupiłem 1 cewke i wymieniłem po kolei ale tak samo chodził.

Samochód był dwa razy w serwisie VW ale jedni twierdzą że to jeden z czujników temperatury a inne że wina gazu.

Sprawdzone wtryski od gazu i na wykresie wszystko dobrze.

Nie mam pojęcia za co się chwycić.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Dodam że wymieniłem już świece. Płynu chłodniczego nie ubywa jest na minimum cały czas nie ważne ile wleje. Olej muszę dolewac od wymiany do wymiany z 2 litry spokojnie ale to pewnie turbo bo wyciekow żadnych nie ma.

Samochód nie dymi, kat wywalony i wstawiony DP. Błąd sondy lambda pojawia się co jakiś czas ale kasuje.

Ciśnienie nie wiem czy w serwisie sprawdzili bo powiedzieli ze to napewno nie to.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...