Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przednie hamulce SQ5 380/36mm do A4 B8 plus 356/22 mm na tył

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hehe, po co kombinowales z zaciskam z C7 skoro wyrzuciłem Ci linki do zacisków z tarczami z a8 za 900zl??

Opublikowano
  • Autor

To co wrzuciłeś z allegro nie było z A8 D4 tylko z A6 S6 C7 4.0 tfsi.

Błąd sprzedającego.

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Mówisz o tych zwrotnicach kompletnych po 450zl szt?

quote name="piotrekb_tt" post="4930003" timestamp="1474123630"]Kpl zwrotnice. Koleś ma prawa i lewa strone

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6404818102

Opublikowano
  • Autor

Takie też mam mogę Ci sprzedać

Opublikowano

To skoro te heble zalozyles do A8 D4 a były z C7 i pasowały to czemu z C7 nie pasują do B8 skoro mówiłeś że tylne heble z D4 pasują PnP do naszych B8?

Opublikowano
  • Autor

Przecież nie mogę wszystkiego wykładać tutaj na tacy... :decayed:

Muszę z czegoś żyć

Opublikowano

Spoko, nie naciskam dalej ;)

Opublikowano
  • Autor

Problemem jest jarzmo.

Zdziwiony ? Ja też byłem :facepalm:

Jarzmo tarczy 356mm jest takie samo jak przy tarczy 330mm. I dlaczego wsio pasuje ? Spowodowane jest to tym że uszy w zwrotnicy są dłuzsze, ot cała tajemnica.

Opublikowano

Temat nie do przeskoczenia. Chyba że dopasujesz tarczę 380mm?

Opublikowano
  • Autor

Właśnie pracuję nad "przedłużeniem" jarzma :wink:

Niebawem 356/22mm zagości obok 380/36mm. ..

Edytowane przez Dev

Opublikowano

czy zaciski 356 maja jarzmo z rozstawem śrub 145mm ?? A8 d4 i a6 c7 maja te same zaciski 356mm???

Opublikowano

Jeśli chodzi o przód to tak.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam tak więc wiem już ze zaciski z a8 d4 356mm pasują do a4/a5 a czy tarcze hamulcowe z a8 też podchodzą?

Opublikowano
  • Autor

Musi być odpowiednią wysokość tarczy

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Hej,

1. Czy w felgi 18" wejdą hamulce 345?

2. Ile można dać max za komplet zacisków 345 przód brembo 4 tłoki plus 330 tyl

3. Czy tył 330 też są 4 tłoki?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ad 1.

zalezy od ET felgi. Przy tym rozmiarze problem nie jest z wielkoscia felgi tylko ksztaltem ramion. Najciasniej jest w okolicach srodka felgi. Tu masz przyklad dla 18cali ET47

https://www.dropbox.com/s/76ezxvu7grlh5ox/20160401_085316.jpg?dl=0

Ad 2.

a jest jakis maks? placisz tyle ile chcesz, kto bogatemu zabroni?

a powaznie - zazwyczaj na allegro przod jest od 1300-1800 za komplet na os. Tyl od eSki po okolo 500-600. Duzo zalezy od stanu. Oczywiscie mozna znalezc taniej a czasami mozna znalezc totalne okazje. Zalezy czy sprzedajacy wie co sprzedaje. Jesli chodzi o tyl to najlepiej szukac nie z eSki tylko na przyklad z poliftowej 3.0 tdi Q5. Zacisk jest taki sam a magiczne 'S' nie powoduje ceny x1,5. Ja za komplet zaciskow na tyl dalem 330 pln z wysylka.

Ad 3

nie

Opublikowano

Ad 1.

zalezy od ET felgi. Przy tym rozmiarze problem nie jest z wielkoscia felgi tylko ksztaltem ramion. Najciasniej jest w okolicach srodka felgi. Tu masz przyklad dla 18cali ET47

https://www.dropbox.com/s/76ezxvu7grlh5ox/20160401_085316.jpg?dl=0

Ad 2.

a jest jakis maks? placisz tyle ile chcesz, kto bogatemu zabroni?

a powaznie - zazwyczaj na allegro przod jest od 1300-1800 za komplet na os. Tyl od eSki po okolo 500-600. Duzo zalezy od stanu. Oczywiscie mozna znalezc taniej a czasami mozna znalezc totalne okazje. Zalezy czy sprzedajacy wie co sprzedaje. Jesli chodzi o tyl to najlepiej szukac nie z eSki tylko na przyklad z poliftowej 3.0 tdi Q5. Zacisk jest taki sam a magiczne 'S' nie powoduje ceny x1,5. Ja za komplet zaciskow na tyl dalem 330 pln z wysylka.

Ad 3

nie

Et jest 38

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

to powinny byc ok. zawsze mozna jakis maly dystans wrzucic.

Opublikowano
  • Autor

Tutaj nie chodzi o ET tylko o wypełnienie felgi. Mi raz 4 tłok nie wszedł na ET38 a wszedł na ET45.

Opublikowano

Chodzi o to czy wypełnienie jest bardziej wewnątrz czy na zewnątrz tak?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

2bf8257a39df5729ca563c3c8724f5dd.jpg0f741a80706f457f73d7cd2efb60f08a.jpg

Coś takiego mam. Felga 7J 18"

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.