Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Adapter AUX-IN do concert, emulator zmieniarki CD


pawelt

Rekomendowane odpowiedzi

emulator zmieniarki CD mam przetestowany, ale taki http://www.allegro.pl/item504913725_emulator_zmieniarki_hyundai_chcesz_mp3_z_sd_usb.html i działa super

Takiego wynalazku jeszcze nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena okazyjna, ale to tylko aux in jest.

Lepsze sa takie co maja USB, SD i AUX-IN :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny ale z wyprowadzonym jackiem i działa super podłączam pod to mp3 player lub telefon. Może tylko trochę przepłaciłem :embarrassed:

ja mam coś takiego http://www.allegro.pl/item481927617_adapter_aux_in_vw_audi_seat_mfd_f_vat.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego MRoger mnie ciekawi tylko jedna rzecz...kiedyś znalazłem taką przejściówkę za około 20 zł z przesyłką (dokładnie w święta) tyle że w tym droższym jest więcej kabelków niż w tamtym :D

Ja tam się średnio znam ale może ktoś powie jaka jest różnica pomiędzy tym za 40zł a tym za 90 prawie a już nie wspomne o tym za 12,99:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm .. przecież pisałem że przepłaciłem, mogę tylko powiedzieć że działa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie nie obawiał, bym brał ten tańszy, bo to nie jest zbyt skomplikowane urządzenie wiec nie sądze żeby było coś w nim nie tak :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym brał ten tańszy, nawet śmiem twierdzić, że jest poręczniejszy, mniejszy. Wystawisz sobie gdzies gniazdko i gitara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wyprowadzić kabel jack-jack pod przednim panelem tak, żeby wychodził pod popielniczką i tam bardzo poręcznie można ulokować jakiegoś np. mp3 playera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj macie cos o tych adapterach aux-in drozszych i o tych tanszych....

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_co_sadzicie_o_emulatorze_zmieniarki_na_mp3-t36739.120.html

wypowiedz Pablo_banita [br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 21:31_________________________________________________a tak apropo to mam do sprzedania taki emulator jak w linku gdzies wyzej za 89zl bo niejes mi juz potrzebny (zmiana na zmieniarke mp3) uzywany, sprawny, sprzedam za pare groszy pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj macie cos o tych adapterach aux-in drozszych i o tych tanszych....

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_co_sadzicie_o_emulatorze_zmieniarki_na_mp3-t36739.120.html

wypowiedz Pablo_banita [br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 21:31_________________________________________________a tak apropo to mam do sprzedania taki emulator jak w linku gdzies wyzej za 89zl bo niejes mi juz potrzebny (zmiana na zmieniarke mp3) uzywany, sprawny, sprzedam za pare groszy pozdrawiam

Pisz na PW ile chcesz za ten adapterek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mialem ten drozszy, i dawal rade co do jakosci to wszystko zalezalo od tego co podpiolem pod ten kabelek, i w jakiej jakosci byla nagrana muzyka, co do tego tanszego to jest to cos jakby przejsciowka a nie adapter, czytalem na forum ze mozna uszkodzic radio tym (tylko czytalem) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem tą tańszą wersje ale w radiu Blaupunkt na kasete które przełaczało się na AUX i od tego ten kabelek i chodziło to dobrze niewiem jak z radiem concert czy ten kabelek podejdzie...i bedzie działał jak ten droższy...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...