Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z komunikacją


vaddiv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z komunikacją interfejsu z samochodem. Konfigurowałem wszystko wg. instrukcji, po podłączeniu na interfejsie świeci się czerwona dioda, lecz można jedynie skomunikować się z licznikiem i klimą. Czy problem tkwi w sterowniku/immo? Dodam że próbowałem skonfigurować wszystko na drugim laptopie, dalej to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel: http://allegro.pl/najlepszy-najtanszy-vag-usb-kkl-line-we-wtyku-obd-i5727449280.html#thumb/1

program: VAG-COM 311.2

windows 8.1 ze zgodnością z xp+uprawnienia admina

Edytowane przez vaddiv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź na vcds lite choć vag com powinien śmigać tu masz program. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/306683-vcds-lite-12-pelna-wersja/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że dopiero teraz odpisuję, ale wcześniej zawsze coś wypadało :P

A więc wypróbowałem VCDS Lite - dalej to samo. Może jest to wina kabla? Ewentualnie spróbuję wpiąć się do audicy kogoś ze znajomych, jeżeli zadziała to będzie oznaczało problem z samochodem, jeżeli nie - kabel. No chyba że jest jeszcze coś co mógłbym spróbować zrobić?

EDIT:

Żeby sprawdzić w czym tkwi problem kupiliśmy drugą Audiczke :grin: i tam interfejs działa - więc już wiem że to nie wina kabla ani oprogramowania, lecz auta - tylko powiedzcie mi co może blokować komunikacje z autem?

Ktoś wie od czego zacząć sprawdzanie? Może ktoś miał podobny problem?

Edytowane przez vaddiv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...