Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

brud w okolicy korka wlewu paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam mały kłopot. W A4 (chyba od moment zakupu) strasznie brudzi się okolica korka wlewu paliwa. Na nadwoziu (w okolicy klapki osłaniającej wlew) powstają zacieki do których momentalnie przykleja się brud.

Czego to może byc wina?

Opublikowano

niczyja widocznie tak juz jest

Opublikowano

A jak tankujesz? Z dystrybutora czy z baniaka przez lejek?

Może się paliwo razchlapuje

Opublikowano

u mnie tez tak bylo...czyszczenie tej dziureczki (przez ktora powinien sciekac brud) niewiele pomoglo...ale moze slabo czyscilem :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor
A jak tankujesz?

Tankuje normalnie przez dystrybutor.

u mnie tez tak bylo

a teraz Ci to minęło?? Bo ja tak mam od początku, chyba sprobuje przeczyscic dokladnie tą dziurkę.

Opublikowano
chyba sprobuje przeczyscic dokladnie tą dziurkę.

Tam jest dość długa rurka

Opublikowano

niestety ale gnojówka tak ma, że choćby mała kropelka jak Ci skapnie to się potem robi z tego plama na pół auta, musisz ostrożnie tankować i podczas wyciągania pistoletu (ale to zabrzmiało) zwracaj szczególną uwagę żeby Ci nic nie kapnęło, z benzyną nie ma takich problemów.

Opublikowano
Tankuje normalnie przez dystrybutor.
niestety ale gnojówka tak ma, że choćby mała kropelka jak Ci skapnie to się potem robi z tego plama na pół auta

Najlepiej przygotuj szmatkę i wycieraj za każdym razem.

Ja swojego diesla (poprzedni samochód) zawsze tankowałem przez węża gumowego i zawsze musiałem wycierać dlatego nie miałem problemu z brudem :twisted:

Opublikowano

zgadzam się z SebMisiem, trochę pokropi i się robią plamy...

Czytając Twój post mateeq miałem nieodparte wrażenie, że dawno auta nie myłeś :twisted:

Najlepiej przygotuj szmatkę i wycieraj za każdym razem.

o ! albo uzyj papieru ze stacji (np shell) żeby osłonić (ale nie trzyj karoserii czasem)

:cool:

Opublikowano
  • Autor

Chyba mnie nie zrozumiałeś :biggrin:

To jest po prostu dziwne, że po umyciu na 2-gi dzień jest brudna plama.

No ale cóź... chyba będę musiał chodzic ze szmatką :a4fan:

Opublikowano
To jest po prostu dziwne, że po umyciu na 2-gi dzień jest brudna plama.

zrozumiałem, tylko nie napisałeś że na drugi dzień po umyciu.

Teraz właściwie też jest trochę dziwnie, bo nie dodałeś czy po umyciu tankowałeś :cool:

Jeśli tak, wsio w pariadkie ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.