Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wysokie korekcje, drgania avf


czachapll

Rekomendowane odpowiedzi

Zamieszczam logi

http://vaglog.pl/log_275996.html

http://vaglog.pl/log_275997.html

Za niedługo jadę w trasę i teraz się boję, że nie dojadę. Te korekcje na włączonej klimie 17 stopni na maxa, jak wyłączę to korekcja na 4 cylindrze spada do 2.00mg/r. Im cieplej tym bardziej buja autem na wolnych obrotach. Miałem wymieniać uszczelnienia pompowtrysków ale ktoś mi podpowiedział, że jak oleju nie przybywa to żebym nie ruszał. Korekcje również są dużo mniejsze jak jest chłodno na zewnątrz (w zimie było maks 1.50mg/r) . Czy jak przekroczy te 2.80mg/r to zgaśnie czy tylko błąd zapisze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak deptam to kopci ale nie aż tak bardzo. Ogólnie nic niepokojącego nie ma oprócz tych drgań.

To kopcenie to takie bączki, nie cały czas.

Po wymianie rozrządu przestało bujać ale może dlatego, że rozrząd jest teraz na -1,7 a był na 0.0

Edytowane przez czachapll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałeś wałek rozrządu pod pokrywą? regulacja pompek?

Nic nie patrzyłem pod pokrywę i zapomniałem dodać, że vacum też wymieniłem. Wolę po prostu popytać innych zanim się za to zabiorę ;) Ciekawi mnie tylko dlaczego tylko 4 cylinder tak odstaje od reszty.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo tak leje wtrysk, albo masz słabą kompresję na 4tym cylindrze, więc sprawdź kompresje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienić uszczelnienia i zamienić pompki miejscami, ewentualnie zmierzyć kompresję.

W 18 grupie na vagu są same zera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...