Skocz do zawartości
IGNOROWANY

co to za węzyk i do czego wpiać ?


lukasz9501

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,mam audi a4 b6 1.8t , kod AMB czy jakośtak 170km . Kiedy dzisiaj sprawdzałem ,skad mi cieknie olej silnikowy ,zauważyłem ,że od tyłu silnika jest jeden wąż odłączony (a raczej element połamany plastika w gumie ) zdjęcie . Drugi koniec przewodu dochodzi do egru a pierwszy co zaznaczyłem na czerwono gdzie idzie ? Wyciągłem go z tyłu silnika za głowicą . Ktoś coś podpowie .

23e01b67ba53f22cmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie brak go zdejmować,centralnie na środku od spodu kolektora zerknij lub odkręć zbiorniczek wyrównawczy i wtedy działaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjąłem filtr, przepustnice oraz zbiornik płynu chlodniczego i nie znalazłem nic ...ten wózek wychodzi z egru i musi gdzieś na 100% wchodzić do plastiku bo jest kawałek ukarany w środku wezyka jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , jest odma i połączenie do odmy ,a zaworki są na górze i wszystkie są miejsca zajęte ,nie ma miejsca na wejście tego przewodu . Sprawdzaone dokładnie .Ściągłem zbiorniczek ,przepustnice i inne elementy aby dostać się do tego .. Dalej nie wiem co z tym ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4m26if25.jpg

nr 34 to jest wężyk od układu SAI (każdy nazywa to EGR)ten który u ciebie jest luzny, nr 31 to sa 2 zaworki pod kolektorem ssącym.

Edytowane przez radi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie ,już znalazłem gdzie ma się znaleźć . Jest małe *ale* otóż tam gdzie ma wejść węzyk ,jest urwany kawałek plastiku ,czy jakoś dorobienie raczej nie da rady ? Czy jest musowe aby ten węzyk był podpięty ? Gdyby go zatkał coś by się stało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymien zaworek jak kruciec jest urwany przy zaworku,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy pewnie ze 150zl, tu masz uzywki

http://allegro.pl/listing/listing.php?bmatch=base-relevance-aut-1-3-0826&search_scope=&string=026906283

Edytowane przez radi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...