Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[TDI AFN] problem z szarpaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem mam Audi 80 z silnikiem od A4 AFN 110KM w porzedziale 1200-1600 obr silnik szarpie przy lekkim dodawaniu gazu. po wcisnieciu przyspiesza bez problemów. Ten objaw znika jak pojade koło 20min z prędkością 130-150. Auto potem jeżdzi normalnie do zgaszenia. Prosiłbym o jakąś podpowiedź :redface:

Opublikowano

Najlepiej wykonać próby z VAGiem i zrobić logi.

Opublikowano
  • Autor

problem w tym ze nie moge sie skomunikować z kompem wszystko inne jest diagnozowalne. Może wiesz pod który pin przy kompi idzie kabelek od złącza diagnostycznego

Opublikowano
Witam mam problem mam Audi 80 z silnikiem od A4 AFN 110KM w porzedziale 1200-1600 obr silnik szarpie przy lekkim dodawaniu gazu. po wcisnieciu przyspiesza bez problemów. Ten objaw znika jak pojade koło 20min z prędkością 130-150. Auto potem jeżdzi normalnie do zgaszenia. Prosiłbym o jakąś podpowiedź :redface:

a czy problem zawsze wystepowal,czy dopiero teraz ... :question:

Opublikowano

Sprawdź ustawienie portu COM dla interfejsu i taki ustaw w VAG-COMie (porty od 1 do4)

Opublikowano

Panowie, wyczajcie, że kolega ma przekładany silnik i ktoś po prostu nie podłączył sterownika do linii K.

Opublikowano
  • Autor

problem jest od kiedy mam to auto. SZOGUN0 ma chyba racje ale pod który pin jes podłączana lini K przy komputerze od silnika

Opublikowano

Zdarza się że niektórzy A4 nazywają 80 a w podpisie jak wół A4 wiec niech wojtek26 wkońcu zaktualizuje dane.

Opublikowano
  • Autor

mam 80 ale z silnikiem od A4 AFN czy ktoś sie spotkał z takimi objawami

Opublikowano
mam 80 ale z silnikiem od A4 AFN czy ktoś sie spotkał z takimi objawami

przyczyn moze byc bardz wiele ...

-filtr paliwa

-N75

-turbulum (zaluzje)

-nastawnik

-wtrysk sterujacy

i cholera wie co jeszcze ...

zajmij sie najpierw brakiem komunikacji z ECU a potem diagnoza Vag'iem pomoze skierowac rece które lecza w odpowiednie miejsce ..... :wink:

Opublikowano
  • Autor

Filterki wymienione turbinka chodzi lekko bez zaciec wydaje mi sie ze to wina pompy wtryskowej a konkretnie nastawnika Masz racje musze połączyć diagnostyke tylko cholerka do którego pinu to idzie. Umnie krzyczą sobie 200 za cos takiego a to jest proste tylko zeby wiedzieć pod który pin sie wpiąć

[ Dodano: 23-02-2007, 08:48 ]

http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=183

http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=345

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.