Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi 17' do A4 B7 Avant


L1953s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Rozglądam się własnie za jakimiś felgami do swojego wozu i wpadły mi w oko dosyć ciekawie wyglądające felgi.

http://allegro.pl/felgi-562-18-5x112-audi-a3-s3-a4-s4-a6-s6-a8-s8-q5-i6059093524.html

Dopytałem o kilka rzeczy i okazało się, że takie felgi mozna dostać w konfiguracji 7,5 x 17 z ET 35. Otwór centrujący jest pod A4 B8 ale pierścienie są rzekomo w zestawie. Pytanie czy ktoś z was miał pryjemność z tym sprzedającym albo z oferowanymi przez niego produktami? Bardzo zależy mi na opini żeby nie kupić badziewia. Ten sprzedawca ma wpisane, ze producent felg to "inny" ale na podobnych aukcjach widać, że too produkty jakiejś tam firmy Racing Line, która zbyt przychylnych opini nie ma.

Jak ktoś che mi wybić pomyśl kupienia tego produktu to smiało zapraszam do komentowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takiej kasie znajdziesz oryginalne felgi, może nie nówki, ale bardzo ładne używki. Wzór to już Twoje upodobania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś o wrzuceniu 18stek? Ja kupiłem do swojej b7 17 i powiem szczerze zginęły w tych nadkolach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas jeszcze myślę i nie wiem na co sie zdecydować :) A przy zawieszeniu 1BA 18 cali wejdzie bez jakis specjalnych zmian? Wydaje mi sie ze nie che ryzykować swojego zdrowia ani rodziny dlatego wole poszukać używanych ori. Znacie może jakieś pewne miejsce gdzie sie rozglądać za ori felgami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A przy zawieszeniu 1BA 18 cali wejdzie bez jakis specjalnych zmian?

Wejść wejdzie ale będzie kiepsko to wyglądało.


Znacie może jakieś pewne miejsce gdzie sie rozglądać za ori felgami ?

Dział sprzedam na forum,aledrogo,olx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...