Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana budy


Piotr92

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko jak wygląda przełożenie 1.8t quattro Aeb do 1.8 quattro czy wystarczy przełożyć silnik i wiązkę czy coś jeszcze trzeba robić. Posiadam 1.8t aeb ale buda jest w bardzo słabym stanie no i zastanawiam się czy przespawać cały przód od innej b5tki czy kupić może 1.8quattro no i wsadzić silnik i zawieszenie przód bo mam nowe a resztę sprzedać na graty? Zawieszenie jest takie samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: Czytam to i czytam i mam nieodparte wrażenie, ze całkiem niedawno zlazłeś z drzewa...


przespawać cały przód od innej b5tki

Taaaa, nie zapomnij tylko o polu numerowym, bo auto musi mieć VIN

czy kupić może 1.8quattro no i wsadzić silnik i zawieszenie przód bo mam nowe a resztę sprzedać na graty?

Też dobre. Wprawdzie VIN będzie inny, ale prokurator może skorzysta z opinii lekarza orzekającego o niepoczytalności sprawcy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem budę która jest normalnie zarejestrowana podpisze z gościem umowę przerzuce silnika silnik to częśc wymienna a z tego co mi się wydaje reszta pasuje p&p a jeżeli masz pisać teksty w taki stylu to prosił bym cie o nie udzielanie odpowiedzi w tym temacie bo każdy potrzebuje porad i po to jest na tym forum a nie pisanie głupich tekstów w taki stylu bo twoja wypowiedź nic nie wnosi do temat a jeżeli wydał byś ty kupę kasy na auto to nieprobowal byś go reanimować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niestety nadal myślisz jak upośledzony. Zauważ, że masz B5 i przekładka o której piszesz zeżre kasę porównywalną do wartości tego auta, a przy tym nadal zostanie ci strucel poskładany z dwóch innych, tak więc orzeczenie o niepoczytalności pozostaje aktualne...

Gdybyś w pierwszym poście wspomniał, że masz budę zarejestrowaną w PL i do niej chcesz przełożyć graty, to być może oszczędziłbym ci tekstu o drzewie i prokuratorze, polecając jedynie wizytę u psychiatry. Ty jednak nie napisałeś o jaką budę chodzi, za to oczekujesz porad.

Edytowane przez hak64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze jest to duży wydatek finansowy ale jestem na to przygotowany poza tym czy to tylko twoja opinia czy to sztrucel będzie czy nie aktualnie w mojej b5 mam zrobione wszystko na bieżąco tylko morda w niej jest krzywa wiem ze prostowanie było by droższe niż kupienie drugiej i włożenie silnika dodając ze druga jest normalnie na chodzie wiec części które zostaną mi z mojej czyli całe quattro maglownica silnik ktory bedzie z zakupionej mogę posprzedawac wiec zwróci mi się prawie zakup auta zostaje tylko pytanie czy wrzucam caly silnik wiązkę i przerzuce swoje wachacze i będzie to jezdzic bo quattro jest takie same i zawias chyba tez poza tym rozmawiałem z kolega który jest mechanikiem i pow ze za 500 zł mi silnik przerzuci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli znajdziesz idealną budę, zarejestrowaną w PL, wszystko do niej przełożysz i będzie chulać aż miło, to i tak masz problem. Przy ewentualnej odsprzedaży auta, nabywca sprawdzi po nr VIN co to za wozidło i wtedy okaże się, że z fabryki wyjechał jako FWD bez turbo, a teraz jest quattro z turbiną. Jaki stąd wniosek - strucel...

Edytowane przez hak64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale budę która mam do kupienia tez jest z quattro poza tym nie zamierzam sprzedawać tego auta conajmniej przez najbliższe 5 lat co najwyżej kupie drugi nowsze a z tego z czasem zrobię sobie zabawkę.

Powiedzcie mi tylko czy musze przerzucić tylko wiązkę i silnik czy różni się czymś jeszcze 1.8quattro od 1.8t quattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...