Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciężko odpala na rozgrzanym silniku.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć Panowie i Panie,

Domyślam się że gdzieś taki wątek już istnieje ale nie mogę odnaleźć.

Zgodnie z tematem - moje auto ma problemy z odpalaniem na rozgrzanym silniku.

Tzn. Odpalać, odpala ale z dużym oporem i tak jakby nie wszystkie gary grają nierówno.

Olej nie ucieka (dopiero co wymieniony), bateria mocna, rozrusznik też kręci elegancko, rozrząd prawie nowy.

Macie pomysł co to może być?

Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi i wskazówki.

P.S. Czy orientujecie się ile może kosztować CHIPowanie do mojego modelu??

Edytowane przez Michał RdoM

Opublikowano

siemka

musisz zrobić logi bo za prawidłowe odpalanie na ciepłym silniku odpowieda pompa wtryskowa, a na zimnym jak??

jesli chodzi o czipaa to pakuj wtryski z afna i rób program u ciahciaha z forum ogarnie ci to perfect za małe pieniądze:)

na serii jak bys chciał czipa to wyjdzie 110-115, na wtryskach afn-a koło 130km bedzie:)

Edytowane przez baca2309

Opublikowano
  • Autor

siemka

musisz zrobić logi bo za prawidłowe odpalanie na ciepłym silniku odpowieda pompa wtryskowa, a na zimnym jak??

jesli chodzi o czipaa to pakuj wtryski z afna i rób program u ciahciaha z forum ogarnie ci to perfect za małe pieniądze:)

na serii jak bys chciał czipa to wyjdzie 110-115, na wtryskach afn-a koło 130km bedzie:)

Na zimnym pali ładnie, bez większych oporów. Tylko na rogrzanym jest lipa.

Dużo roboty i kosztów ze zmianą wtrysków? Gdzie szukać gratów?

siemka

musisz zrobić logi bo za prawidłowe odpalanie na ciepłym silniku odpowieda pompa wtryskowa, a na zimnym jak??

jesli chodzi o czipaa to pakuj wtryski z afna i rób program u ciahciaha z forum ogarnie ci to perfect za małe pieniądze:)

na serii jak bys chciał czipa to wyjdzie 110-115, na wtryskach afn-a koło 130km bedzie:)

Na zimnym pali ładnie, bez większych oporów. Tylko na rogrzanym jest lipa.

Dużo roboty i kosztów ze zmianą wtrysków?

Widzę na allegro że wtryski można kupić za około 250 zł. Co do tego potrzebne?

Opublikowano

zrób logi, mozesz wiadro wody na sekcje wylac by ja schłodzic jak odpali normalnie to pompa do zrobienia:)

Opublikowano
  • Autor

Jakie powinny być prawidłowe wartości?

Mowimy o logach statycznych dla silnika i turbiny czy w locie?

Opublikowano

wszystkie;)

Opublikowano
  • Autor

nr. do ciahciaha znasz może?

Opublikowano
  • Autor

Znalazłem już wcześniej i dostałem numer z pierwszej ręki.

Ale wielkie dzięki za odp!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.