Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Słabe odpalanie


bebos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z odpalaniem. Błąd na kompie to z tego co pamiętam złą mieszanka. Musze kręcić kilka razy żeby odpalił. Jak odpali to często nie ma siły. Często odpala po ok. 3 obrotach, ale nie wchodzi od razu ładnie na obroty tylko zajmuje mu to jakieś 3 cykle (tak jak by się rozpędzał). Obstawiam przepływomierz, albo zawór ciśnienia paliwa. I tu moje pytanie. Jak vagiem sprawdzić wpływkę i czy da się jakoś sprawdzić ten zaworek?

No i pali jak smok :D

Edytowane przez bebos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z odpalaniem. Błąd na kompie to z tego co pamiętam złą mieszanka. Musze kręcić kilka razy żeby odpalił. Jak odpali to często nie ma siły. Często odpala po ok. 3 obrotach, ale nie wchodzi od razu ładnie na obroty tylko zajmuje mu to jakieś 3 cykle (tak jak by się rozpędzał). Obstawiam przepływomierz, albo zawór ciśnienia paliwa. I tu moje pytanie. Jak vagiem sprawdzić wpływkę i czy da się jakoś sprawdzić ten zaworek?

No i pali jak smok :D

Cześć, ja miałem kiedyś podobny problem ,odepnij przeplywke i odpal auto, jak będzie ok to winna przeplywka.

Edytowane przez Grzesiek72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz najczęściej odpala tylko "długo". po odpięciu przepływki nie widać za bardzo różnicy. auto będę miał dziś wieczorem i jutro z nim powalczę. myślałem, że jest jakiś sposób vagiem,na sprawdzenie przepływki, żeby być pewnym. Jak już sobie poradzę z autem to napisze jakie wskazania pokazuje przepływka przy różnych warunkach, może komuś się przyda.

Ogólnie jest efekt jak by za mało paliwa dostawał dlatego obstawiam też zawór na listwie, ale wiadomo, że to pzepływka steruje dawką dlatego chce ja sprawdzić

Edytowane przez bebos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...