Treść opublikowana przez Grzesiek72
-
a4 1.6 ciągła praca wentylatora
Siema, miałem to samo kiedyś(wentylator mi się włączał na nie dogrzanym silniku ) , to był termostat.
-
Problem z porannym odpalaniem
Cześć, sprawdź przepływomierz.
-
b7 1.6 alz problem z odpaleniem
Sprawdź przepływomierz kiedyś miałem podobnie w b6.
-
Słabe odpalanie
Filtr paliwa wymieni0ny?
-
Słabe odpalanie
Cześć, ja miałem kiedyś podobny problem ,odepnij przeplywke i odpal auto, jak będzie ok to winna przeplywka.
-
AUDI A4 B6 1.6 Samochód gaśnie - prośba o pomoc
Cześć kolego,jak nie wymieniałeś filtra paliwa to wymień i sprawdź przeplywke.
-
Odpowietrznik 1.6 alz
Chyba tak , z góry dzięki.
-
Odpowietrznik 1.6 alz
Witam ,chciałbym sie zapytać o pewną część, tylko nie wiem czy dobra nazwa ''króciec odpowietrzający pokrywę zaworów''. Silnik 1.6 ALZ 102 km Pozdrawiam
-
Problem z odpaleniem za pierwszym razem na zimno ALZ
Cześć, ja miałem problem z rozruchem,to była winna przepływa. Co do tego ze zamulony , miałem podobnie, wymiana filtra paliwa pomogło.
-
ALZ 1.6 duże zużycie benzyny
Cześć, u mnie pali kolo 10 w miescie za 50 dych 100 km przejade w miescie.
-
Błąd 16496 17700
A czy wiatraki wlaczaja sie przy odpalaniu auta?
-
Ciezkie odpalanie filmik
No napewno WItam, tak jak wspomnialem wyzej, przepływka. pozdrawiam
-
Ciezkie odpalanie filmik
Prawdopodobnie. Dziękuje za zainteresowanie tematem.(dla pewnosci nie zamykam tematu tylko wloze nowa przeplywke i napisze) Pozdrawiam
-
Ciezkie odpalanie filmik
NIe probowalem. Na cieplym odlaczylem przeplywke to ladnie palil. Tu akurat trzeba z rana po dluzszym postoju uruchomic i zobaczyc czy nie bedzie tak jak na filmiku. Przewody sa w porzadku Pozdrawiam Witam, dzis po poludniu odpalilem z odlaczonym przeplywomierzem i jest okey.
-
Ciezkie odpalanie filmik
sonda sprawdzana przez kompa nie wymienialem jej siedzi taka jak kupilem auto. Przeplywka byla wymieniana przez sprzedajacego (oczywiscie zamiennik jakis)i przez cała zime było oki.
-
Ciezkie odpalanie filmik
Tak, byl podpinany i bylo cos z uboga mieszanka mas flow air cos w tym stylu dokladnie nie pamietam. Pompa paliwa wymieniona, czujnik walka, czujnik temp, filtr paliwa, swiece wymienione, cisnienie paliwa sprawdzone dobre sonda ok, przepustnica sprawdzana adaptowana jest ok.Czasami na cieplym takze ma problemy .
-
Ciezkie odpalanie filmik
Witam, nie mogę dojść, co jest przyczyna,(dusi sie, strzela) moze z filmiku cos wywnioskuje cie. http://w116.wrzuta.pl/film/67jo0RpQcDv/1.6_alz Pozdrawiam
-
Ciężkie odpalanie
Witam, jakis czas temu check zapalil sie, bylo to uboga mieszanka i blad pompy powietrza wtornego(mas flow). GdZie szukac rozwiazania, podpowiedzcie cos? Zapomnialem dopisac na poczatku jak bylo okey to przy wlaczaniu silnika na ''zaplon'' cos cyknelo i dopala super. Teraz po poczekaniu nie slychac tego cykniecaia(pompa paliwa wykluczona).Dzis naprzyklad super odpalil. Pozdrawiam
-
Ciężkie odpalanie
Witam, czy mógłby ktos coś poradzić co sprawdzić otóż jest problem odpalania za pierwszym razem. Swiece,,filtr paliwa, czujnik polozenia wałka rozrządu wymienione.Na vagu pokazało uboga mieszanke. Pozdrawiam
-
Wyciek płynu chłodniczego w Audi A4 B6 1.8T
Witam, co prawda u mnie 1.6 alz , ale tez ubywał plyn chłodniczy i to byl kruciec wody z tylu silnika, nie wiem jak jest w 1.8t ale sprawdz z tylu silnika czy nie ma wycieków. Po zdemontowaniu króćca w środku uszczelka była zniszczona i kapało.
-
prośba o analizę kodów
Witam, wiadomo już jaka przyczyna?
-
prośba o analizę kodów
U mnie właśnie były błędy jakiś czas temu z uboga mieszanka, to z powietrzem wtórnym . A co się okazało, filtr paliwa wymieniony i jest ok. Błędów brak Wymieniałeś filtr paliwa? Byc moze filtr jest zapchany i i nie ma dawki takiej jak powinno byc.
-
prośba o analizę kodów
Czy auto szarpie , ma jakis ubytek mocy?
-
Dławienie sie, brak mocy.
Witam, wymiana czujnika temperatury cieczy oraz filtra paliwa pomogło, po podpieciu vaga brak bledów. Temat do zamkniecia
-
Dławienie sie, brak mocy.
Witam, mam taki problem, jak wrzucam pierwszy bieg ruszam to silnik się dławi i jakby brakowało mocy. Auto było podlaczane pod kompa w programie CARS CDP i pokazało: kod usterki: P0411 - system dotłaczania powietrza dodatkowego - wykryty nieprawidłowy przepływ, zaś pod vagiem nie pamietam jaki błąd, ale tego co wyzej napisałem nie było. Jest ktoś w stanie powiedzieć co sprawdzić, może gdzieś sie cos zapchało? Pozdrawiam