Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grzesiek72

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Siema, miałem to samo kiedyś(wentylator mi się włączał na nie dogrzanym silniku ) , to był termostat.
  2. Grzesiek72 odpowiedział(a) na olpen temat w 1.6
    Cześć, sprawdź przepływomierz.
  3. Sprawdź przepływomierz kiedyś miałem podobnie w b6.
  4. Grzesiek72 odpowiedział(a) na bebos temat w 1.6
    Filtr paliwa wymieni0ny?
  5. Grzesiek72 odpowiedział(a) na bebos temat w 1.6
    Cześć, ja miałem kiedyś podobny problem ,odepnij przeplywke i odpal auto, jak będzie ok to winna przeplywka.
  6. Cześć kolego,jak nie wymieniałeś filtra paliwa to wymień i sprawdź przeplywke.
  7. Chyba tak , z góry dzięki.
  8. Grzesiek72 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam ,chciałbym sie zapytać o pewną część, tylko nie wiem czy dobra nazwa ''króciec odpowietrzający pokrywę zaworów''. Silnik 1.6 ALZ 102 km Pozdrawiam
  9. Cześć, ja miałem problem z rozruchem,to była winna przepływa. Co do tego ze zamulony , miałem podobnie, wymiana filtra paliwa pomogło.
  10. Cześć, u mnie pali kolo 10 w miescie za 50 dych 100 km przejade w miescie.
  11. Grzesiek72 odpowiedział(a) na dawid6693 temat w 1.8T
    A czy wiatraki wlaczaja sie przy odpalaniu auta?
  12. Grzesiek72 odpowiedział(a) na Grzesiek72 temat w 1.6
    No napewno WItam, tak jak wspomnialem wyzej, przepływka. pozdrawiam
  13. Grzesiek72 odpowiedział(a) na Grzesiek72 temat w 1.6
    Prawdopodobnie. Dziękuje za zainteresowanie tematem.(dla pewnosci nie zamykam tematu tylko wloze nowa przeplywke i napisze) Pozdrawiam
  14. Grzesiek72 odpowiedział(a) na Grzesiek72 temat w 1.6
    NIe probowalem. Na cieplym odlaczylem przeplywke to ladnie palil. Tu akurat trzeba z rana po dluzszym postoju uruchomic i zobaczyc czy nie bedzie tak jak na filmiku. Przewody sa w porzadku Pozdrawiam Witam, dzis po poludniu odpalilem z odlaczonym przeplywomierzem i jest okey.
  15. Grzesiek72 odpowiedział(a) na Grzesiek72 temat w 1.6
    sonda sprawdzana przez kompa nie wymienialem jej siedzi taka jak kupilem auto. Przeplywka byla wymieniana przez sprzedajacego (oczywiscie zamiennik jakis)i przez cała zime było oki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.