Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fake S4 +++ | NR.1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Hah, a no tak, Ty też masz szaraka :D Czesto latam w Twoje okolice

Opublikowano

Plany bardzo grube, powodzenia i oby udało Ci się wszystko zrobić, bo potrzebny worek siana :decayed: Swoją drogą, planujesz koła RS6 C6, owszem 19 wycodziły ori ale były chyba szersze? Fejki na allegro są tych rozmiarów

Opublikowano
  • Autor

A dzięki dzieki :)

Pisalem, że chce taki wzór :P Ori rs6 mialy chyba 20x9J. A ja chce s-line 19, które były w 8.5" :)

Opublikowano

19' były na pewno, 20 chyba też były do napompowanych suvow :D Z własnego doświadczenia Ci powiem, że jeśli lecisz już tak grubo,to i na pewno felga Ci się zmieni, a jeśli nie to założysz i powiesz, że będzie mega wąsko. Mam 8.5 z przodu, z tyłu 9.5 i żałuję, że nie kupiłem 4x9.5.. Koła mam z 2 miesiące może a już myślę, czy jest sens robić je na tip top, czy po prostu zmienić na coś innego :grin:

Opublikowano
  • Autor

Tylko czy upchnę na przód 9" w górę? Od razu mówię, że srogiej gleby nie będzie u mnie i naciągów też, bo auto będzie do zapierdzielania, a nie uważania na każdą nierówność :P

Opublikowano

Jak wygląda cenowo taka zmiana w aucie? Jakiś czas temu kupiłem swoje pierwsze auto za własne pieniądze ( wcześniej rok miałem auto po ojcu ). Jest to właśnie Audi A4 B5. Od zawsze mi się podobało i chciałbym jakoś je usportowić.

Opublikowano

Hah, a no tak, Ty też masz szaraka :D Czesto latam w Twoje okolice

to daj znać jak sie będziesz kręcił bez celu

Jak wygląda cenowo taka zmiana w aucie? Jakiś czas temu kupiłem swoje pierwsze auto za własne pieniądze ( wcześniej rok miałem auto po ojcu ). Jest to właśnie Audi A4 B5. Od zawsze mi się podobało i chciałbym jakoś je usportowić.

worek bez dna

Opublikowano
  • Autor

Kowi dobrze gada, worek hajsu trzeba :) Albo Tira najlepiej. Ja nawet nie licze, po prostu robie :)

Opublikowano

Tylko czy upchnę na przód 9" w górę? Od razu mówię, że srogiej gleby nie będzie u mnie i naciągów też, bo auto będzie do zapierdzielania, a nie uważania na każdą nierówność :P

Ja się bałem o 8.5 i dystans 25mm i stwierdzam, że bez problemu 9 wejdzie. 9 5 tez u mnie jak na chwile zalozylem weszlo i nic mi nie tarlo z dystansem 15mm ;)

Opublikowano
  • Autor

A oponka jaka?

Opublikowano

bez gleby ponizej 60cm to chyba 9,5 z przodu jest nielegalne, wystaje dosć sporo, przy et40 zaciera od środka

Opublikowano

Opona 215/35/18 et było ok 30 ale jak kowi pisze, nisko już siedziało ;) Ale 9J moim zdaniem do zrobienia

Opublikowano
  • Autor

No właśnie, a ja chce oponę minimum 235/35/19 :) Więc na razie pewnie zostanę przy 8,5" :)

EDIT:

Cacuszka odebrane na gotowo :)

Jak ktoś potrzebuje DP/TIP bądź cokolwiek związanego z wydechem to kolega Toman, polecam jak najbardziej, fachurka :)

33859602105768796753_thumb.jpg

Edytowane przez banan024

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak postep?

Opublikowano
  • Autor

Na następny weekend mam odbiór u lakiernika.. Miało być już w tym tygodniu, ale jakiś tam wyjazd miał i jest tydzień obsuwy :/

EDIT:
Jakieś tam fotki z roboty, podkład lakierniczy, w sobotę odbieramy :)

87478546053476359018_thumb.jpg

47982239213517789841_thumb.jpg

Edytowane przez banan024

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

co tu tak cicho :) Daj Pan jakieś fotostory :)

Opublikowano
  • Autor

Aaaa nic nie mów, lakiernik znów ma tydzień obsuwy :/

Opublikowano

Aaaa nic nie mów, lakiernik znów ma tydzień obsuwy :/

trzeba go dobrze podliczyć przy odbiorze furki za te wszystkie obsuwy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No 1000zł rabatu to minimmum powinienem dostać :D

EDIT:

Szybki niedzielny deal i wszedłem w posiadanie ori grila RS4 :)
Idzie do odmalowania, znaczek i ramka w czarny połysk, plaster w mat.

Pozdrawiam chłopaków z Rzeszowa z którymi zrobiłem deal :D

25596426105465277187.jpg

Edytowane przez banan024

Opublikowano

Ori to ori fejki mega slabe... chwal sie jak wykiwales chlopaczkow :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.