Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fake S4 +++ | NR.1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zaklepałeś przy okazji ranty błotników? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No trochę rzeźby jest przy tym dyfuzorze, ale da sie jak widać :)

Lotka jest, na tamtych zdjeciach jej po prostu nie bylo ;)

Kowi, nic nie klepalem, bo u mnie stogirj gleby nie będzie :D

Opublikowano

to czekamy jak będzie wyglądał tył ;)

Opublikowano

A czy brałeś"mocowanie"od zderzaka b7 czy poprostu wpasowane bez kombinacji? Ty masz dobrze, fwd i problem z wydechem z głowy, a przy a trzeba kombinować :(

Na jakim zderzaku to siadło? S4? Przed czy polift?

Opublikowano

Mogłeś inny kolor wybrać.

Opublikowano

Mogłeś inny kolor wybrać.

e tam najlepszy kolor w B5 :wink: w dzień jasny w nocy ciemny :grin:

Opublikowano
  • Autor

Houdini, to normalny zderzak S4 przedlift i wspawany ten dyfuzor. Z kombinowania to musiałem podciąć belkę i mocowania do belki.

Jakieś tam foty dzisiaj pyknąłem, jak ogarnę wszystko do końca to się strzeli jakąś profi sesje :)

11326201234480001226.jpg

Kratki mam pomalowane, muszę kupić kołki i spinki i wlecą na pokład :)

99830468083000699535.jpg

55080716853856710742.jpg

49228900145043063243.jpg

Dyfuzor będzie jeszcze wsparty płaskownikami od wewnątrz, żeby się nie wyginał i żeby siedział prosto :) Teraz z jednej strony trochę za głęboko się chowa :)

34226781373921154267.jpg

18657148613131516032.jpg

Wywalenie wszystkich listew z drzwi jak najbardziej na +++. Dużo młodziej samochód wygląda.

Ogólnie to wiem co napiszecie - KOOOOZA :D Ale nad tym się popracuje.
Koło niedługo też wleci ładniejsze, 18" pakiet zima.
Lampa jedna gdzieś mi się rozszczelniła i paruje - też do ogarnięcia.

Opublikowano

kox :decayed:;)

Opublikowano

To skoro mamy dyfuzor rs4 b7 to ja pójdę w rs6 c6 :) ogólnie to bardzo ładnie spasowany przód. Zazwyczaj robią się nierówne szpary pod lampami.

Opublikowano
  • Autor

Rs6 C6 też jak najbardziej kot :) Ja rozważałem też Rs4 B8.

Co do spasów to jeszcze lampy Valeo by się przydało, bo obecnie mam zamienniki Depo i są ciut większe szpary. Ale mimo rzeźby zderzak siadł ładnie :)

Opublikowano

grill trzeba zmieniać czy można zdemontować i pomalować na czarno akrylowym tak aby OOOO były również czarne ? :D

Opublikowano
  • Autor

Ramka i znaczek są wyjmowalne, więc można malować jak sie komu podoba :)

Opublikowano

Pięknie wyszło!

Ja czekam na fotki wydechu

:)

Edytowane przez Bartender

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj od rana trochę było dłubane i tak oto wpadły ori krateczki RS4 :)

99388830584580879464.jpg

A przy okazji wczoraj odebralem zimowy felunek z piaskowania :)

99916086051603636908.jpg

A teraz jadym na geometrię ;)

Opublikowano

To chyba ori rs4 zderzak przód? Bo chyba szerszy powinien być? Jeśli się mylę, popraw :P

Opublikowano
  • Autor

Ori :)

Zwężany pod rozmiary zwykłej A4 :)

Opublikowano

No wyszło świetnie :D Jak będę chciał kiedyś coś podobnego to się odezwę :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzieki, spoko, sie wyreza :D

Cicho tu się ostatnio zrobiło, ale worki z hajsem się skończyły, więc narazie brak modów :P

Jedynie jeżdżę i terroryzuję ulice Lublina :P

Jakieś tam foto:

35857810074203986846.jpg

Opublikowano

audy w grylu na srebrno jakos lepiej to wygląda moim zdaniem :wink:

Opublikowano

Bez wydechu jeździsz ? :D bo foty z końcówkami nie widać :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.