Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fake S4 +++ | NR.1


banan024

Rekomendowane odpowiedzi

Plany bardzo grube, powodzenia i oby udało Ci się wszystko zrobić, bo potrzebny worek siana :decayed: Swoją drogą, planujesz koła RS6 C6, owszem 19 wycodziły ori ale były chyba szersze? Fejki na allegro są tych rozmiarów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzięki dzieki :)

Pisalem, że chce taki wzór :P Ori rs6 mialy chyba 20x9J. A ja chce s-line 19, które były w 8.5" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19' były na pewno, 20 chyba też były do napompowanych suvow :D Z własnego doświadczenia Ci powiem, że jeśli lecisz już tak grubo,to i na pewno felga Ci się zmieni, a jeśli nie to założysz i powiesz, że będzie mega wąsko. Mam 8.5 z przodu, z tyłu 9.5 i żałuję, że nie kupiłem 4x9.5.. Koła mam z 2 miesiące może a już myślę, czy jest sens robić je na tip top, czy po prostu zmienić na coś innego :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy upchnę na przód 9" w górę? Od razu mówię, że srogiej gleby nie będzie u mnie i naciągów też, bo auto będzie do zapierdzielania, a nie uważania na każdą nierówność :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda cenowo taka zmiana w aucie? Jakiś czas temu kupiłem swoje pierwsze auto za własne pieniądze ( wcześniej rok miałem auto po ojcu ). Jest to właśnie Audi A4 B5. Od zawsze mi się podobało i chciałbym jakoś je usportowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, a no tak, Ty też masz szaraka :D Czesto latam w Twoje okolice

to daj znać jak sie będziesz kręcił bez celu

Jak wygląda cenowo taka zmiana w aucie? Jakiś czas temu kupiłem swoje pierwsze auto za własne pieniądze ( wcześniej rok miałem auto po ojcu ). Jest to właśnie Audi A4 B5. Od zawsze mi się podobało i chciałbym jakoś je usportowić.

worek bez dna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi dobrze gada, worek hajsu trzeba :) Albo Tira najlepiej. Ja nawet nie licze, po prostu robie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy upchnę na przód 9" w górę? Od razu mówię, że srogiej gleby nie będzie u mnie i naciągów też, bo auto będzie do zapierdzielania, a nie uważania na każdą nierówność :P

Ja się bałem o 8.5 i dystans 25mm i stwierdzam, że bez problemu 9 wejdzie. 9 5 tez u mnie jak na chwile zalozylem weszlo i nic mi nie tarlo z dystansem 15mm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez gleby ponizej 60cm to chyba 9,5 z przodu jest nielegalne, wystaje dosć sporo, przy et40 zaciera od środka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opona 215/35/18 et było ok 30 ale jak kowi pisze, nisko już siedziało ;) Ale 9J moim zdaniem do zrobienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, a ja chce oponę minimum 235/35/19 :) Więc na razie pewnie zostanę przy 8,5" :)

EDIT:

Cacuszka odebrane na gotowo :)

Jak ktoś potrzebuje DP/TIP bądź cokolwiek związanego z wydechem to kolega Toman, polecam jak najbardziej, fachurka :)

33859602105768796753_thumb.jpg

Edytowane przez banan024
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na następny weekend mam odbiór u lakiernika.. Miało być już w tym tygodniu, ale jakiś tam wyjazd miał i jest tydzień obsuwy :/

EDIT:
Jakieś tam fotki z roboty, podkład lakierniczy, w sobotę odbieramy :)

87478546053476359018_thumb.jpg

47982239213517789841_thumb.jpg

Edytowane przez banan024
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa nic nie mów, lakiernik znów ma tydzień obsuwy :/

trzeba go dobrze podliczyć przy odbiorze furki za te wszystkie obsuwy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No 1000zł rabatu to minimmum powinienem dostać :D

EDIT:

Szybki niedzielny deal i wszedłem w posiadanie ori grila RS4 :)
Idzie do odmalowania, znaczek i ramka w czarny połysk, plaster w mat.

Pozdrawiam chłopaków z Rzeszowa z którymi zrobiłem deal :D

25596426105465277187.jpg

Edytowane przez banan024
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...