Skocz do zawartości
IGNOROWANY

reflektory


blind0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

zamiast się rozpisywać po prostu spójrzcie na foty poniżej i poradźcie czy coś tu się jeszcze da zrobić :)

cb821a168e167ea6gen.jpg


32b3913a173e099dgen.jpg


pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda to na tysiące mikrorys, skąd to się wzięło i czy to jest na na wierzchu czy w środku to ciężko ocenic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczoteczka do zębów i pasta . Spróbuj spolerowac , musisz 15 minut szorować. Jak będzie lepiej masz odpowiedź . Wiem śmiesznie brzmi ale działa .

A sobie Tapnąłem z Huaweii

https://youtu.be/-edysGLD0Y8

A sobie Tapnąłem z Huaweii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patent kojarzę, trzeba będzie wypróbować :) jak nie da rady to może powalczę z papierami wodnymi i jakaś pastą polerską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurz czy rysy? W dotyku i pod światło dzienne nie widać? Jestem przekonany, że to od kamyczków i lampy są już po prostu zmęczone. Moje wyglądają podobnie tylko nie chcę ich dotykać bo jeszcze popsuję, wystarczająco już przeszły jak je rozklejałem :D

Pasta do zębów to jak pasta polerska tylko jest w niej mniej ziarenek pewnie dlatego dłużej musisz szorować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne rysy, pod światło dzienne też jest to trochę widoczne ale pod palcem raczej wydają się gładkie. Kiedyś już były polerowane przez "majstra" za pare zł + malowanie środka na czarno i szczerze powiedziawszy bylem tak zafascynowany zmianą koloru, że nie zwracałem za bardzo uwagi na efekty polerowania ;) Teraz postaram się sam coś podziałać ale jednak chce użyć jakiejś pasty polerskiej do ręcznej roboty. Zastanawiam się tylko jaką kupić do takiego zabiegu.
Teraz na dodatek trafiłem na trochę inny sposób na YT tzn. po zmatowieniu reflektorów papierami zamiast polerki został użyty lakier bezbarwny. Zresztą sami zobaczcie: https://www.youtube.com/watch?v=EQcEpydEnyo
ps: youtube - > Trwała regeneracja reflektora Audi A6 C5

Edytowane przez blind0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kiedyś się wczytywałem to są dwie szkoły po polerce - zabezpieczenie woskiem lub lakierem.

Jeżeli chodzi o lakier to czytałem, że po użyciu najzwyklejszych może się łuszczyć później i polecany był lakier dwuskładnikowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj już nie tyle chodzi mi o zabezpieczenie ale to że gość po zmatowieniu zamiast polerki od razu nawalił lakieru i lampy robiły się przejrzyste. Jednak bardziej skłaniam się ku zwyczajnej paście, myślałem nad czymś takim http://autochemia.pl/product-pol-3562-Autosol-Scratch-Remover-pasta-do-plastikow-plexi-i-lamp-75ml.html(Autosol Scratch Remover)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie można i tak :) pamiętasz co za specyfików dokładnie używałeś ? (pasta,klar)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie taką samą poświatę jak autor tematu. Byłem u ziutków co regenerują klosze - gościu mi przejechał papierami i dalej to samo. A klosz jest z zewnątrz już gładki i wyczyszczony. Wydaje mi się, że może to być od środka jakoś zrobione - przynajmniej u mnie.

Póki co dałem sobie spokój ale kiedyś będzie trzeba wrócić do tematu i w końcu to rozwiązać jakoś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie z lamp zebrałem polerką. Papierki, dotego tlenek ceru z wodą - taka pasta i jazda. poświęciłem 2,5 godziny na lampę, ale za mało i za rok będę poprawiał ;) Bo lampy umyłem od środka wyciągałem odbłyśnik wypłukałem w środku ipą i spolerowałem trochę. Ale da się tylko trzeba czasu i chęci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...