Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działa nowe radio...


mlody17m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pokusiło mnie i wywaliłem 300zł na nowe radio sony... niestety po podpięciu zero reakcji, nic... z czystej ciekawości podłączyłem to do seicento z 2001 roku i wszystko gra! Podłączyłem radio z siecento do Audi i też zero reakcji jak w nowym Sony, okazuje się, że działa tylko oryginalne radio audi concert, co zrobić, zapewne jest potrzebne jakaś przejściówka, jaka, pomocy chłopaki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latam i latam po tych stronach i nie mogę znaleźć...


poszperałem trochę po allegro, taki zestaw rozwiąże mój problem, http://allegro.pl/zestaw-montazowy-audi-a4-ramka-glosniki-tyl-klucze-i5159425898.html? spotkał się ktoś już z takim problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że oryginalne radio działa normalnie i chciałbym dodać, że oryginalne radio z vw golfa też śmiga normalnie.... Sotosował juz ktoś ten zestaw? Możliwe jest, że radia nie działa ponieważ nie podłączyłem anteny ? ( brak przejściówki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziś jak dam rade a jak nie to jutro sprawdzę te antenę bo potrzebuję specjalną przejściówkę a w niedzielę jej raczej nigdzie nie kupie... Dzięki chłopaki odezwę się jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zapłonie też nic. Na pewno mam to zmieniać, chciałbym dodać, że przy takiej samej konfiguracji w seicento normalnie radio działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier**le. k**wa. WEŹ POMYSL. Zobacz na starym radiu, gdzie jest masa, gdzie jest plus stały, i plus po stacyjce. Weź nowe radiu, i zobacz w którym pinie jest masa, plus stały, i plus po zapłonie. I podłącz TAK SAMO. I musi działać.


Co to za radio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prościej się już nie da, czy żółty przewód na tym foto co podałeś ma swój odpowiednik na instalacji w samochodzie? Tak jak na przykład czarny od radia ma brązowy w samochodzie, rozumiesz?

Tak jak pisałem wcześniej, pewnie nie masz dociągniętego zapłonu i dlatego radio się nie włącza. Jak nie umiesz dociągnąć zapłonu ( a pewnie nie, skoro pytasz czemu nie działa ), połącz przewód żółty do czerwonego ( jedno zasilanie ) i będziesz miał je na "stałe"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i rzeczywiście się nie zgadza, podłączyłem żółty do czerwonego i w dalszym ciągu nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...