Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Kody błędów 17563, 17965

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ponownie na forum jak to bywa auta się psują co jakiś czas i właśnie znowu ten czas nastąpił :gwizdanie: problem polega na tym że turbina mi się wyłącza podczas jazdy, na zimnym ciągnie jak należy ale jak się rozgrzeje to przy 3000 tyś obrotów przeważnie na 4-tym biegu przestaje działać miałem robione logi niedawno i wszystko było dobre zawór działał dobrze i turbo też było ok.Najlepsze jest to że jak go zgaszę i odpalę problem znika do momentu przyspieszenia 4-ty bieg 3000 tyś i znowu to samo podłączyłem VAG-a i wyskoczyły mi takie błędy:

17563 Czujnik ciśnienia w kolektorze ssącym - zwarcie do plusa

brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY

17965 Ciśnienie doładowania - przekroczona granica regulacji

brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY

Opublikowano

Poszukaj dobrze na forum bo było nie raz. Najpierw logi do oceny, a skonczy sie pewnie czyszczeniem kierownic turbiny. :hi: bez logów to jak wróżenie. Trafi się albo sie nie trafi....

Opublikowano
  • Autor

Chciałbym poszukać ale strony mi się tak wolno otwierają że się odechciewa :kwasny:

Opublikowano

Nie szukaj, od razu Ci powiem: zrób pełne logi z grup 001, 003, 007,010, 011, 013 statyczne i potem dynamiczne. Auto ma być rozgrzane, wskazówka temp. ma stać pionowo

Opublikowano
  • Autor

jutro rano zrobię logi i wrzucę na forum

Opublikowano

jutro rano zrobię logi i wrzucę na forum

good :good:

Opublikowano

Nie szukaj, od razu Ci powiem: zrób pełne logi z grup 001, 003, 007,010, 011, 013 statyczne i potem dynamiczne. Auto ma być rozgrzane, wskazówka temp. ma stać pionowo

a co z 004 i 008 ? :naughty:

chociaz tutaj sprawa wyglada na standardowa ... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

to co proponujesz Spanky już raz mi pomogłeś z wtryskami i twoja diagnoza była trafna. :hi:

Opublikowano

to co proponujesz Spanky już raz mi pomogłeś z wtryskami i twoja diagnoza była trafna. :hi:

zrob komplet [statyczne i dynamiczne] i bedziemy mieli jasna sprawe ... :wink4:

Opublikowano

Witam.

Czy ''POLSKI VAG 2,5'' można robić logi?

Opublikowano

Witam.

Czy ''POLSKI VAG 2,5'' można robić logi?

nie

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Chciałbym odnowić temat po długiej :wink4: przerwie a to dlatego że używałem drugiego auta ale teraz potrzebuje zrobić to które długo czeka na zasłużoną naprawę temat taki sam jak powyżej turbo wchodzi w stan awaryjny do tego te same kody błędów proszę o pomoc na dole wrzucam logi statyczne i dynamiczne.

17563 Czujnik ciśnienia w kolektorze ssącym - zwarcie do plusa

brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY

17965 Ciśnienie doładowania - przekroczona granica regulacji

brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY

LOGI STATYCZNE:

GRUPA 001

001statyczne.jpg

GRUPA 003

003statyczna.jpg

GRUPA 004

004statyczna.jpg

GRUPA 007

007statyczna.jpg

GRUPA 008

008statyczna.jpg

GRUPA 010

010statyczna.jpg

GRUPA 011

011statyczna.jpg

Niestety zapomniałem zrobić grupy 013 ale zrobię jak najszybciej mogę

LOGI DYNAMICZNE:

GRUPA 003

003dynamiczna.jpg

GRUPA 004

004dynamiczna.jpg

GRUPA 007

007dynamiczna.jpg

GRUPA 008 Podczas tych prób poniżej turbo weszło w stan awaryjny powyżej 3000 tyś obrotów

008turbozdechodynamiczn.jpg

GRUPA 010

010turbozdechodynamiczn.jpg

GRUPA 011

011turbozdechodynamiczn.jpg

Z góry dziękuje za pomoc :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

czujnik doładowania walnięty lub jego połączenia elektryczne :cool1:

Opublikowano

BS-ów nie widze .. ale i tak czujnik do wymiany ... :wink4:

co do czujnika to popros iwadrian niech Ci wysle zdjecie ....

Opublikowano
  • Autor

Sorki że podbijam temat ale czy to jest ten czujnik który mam wymienić?

dsc03561a.jpg

Opublikowano

wyglada ze tak ...

Opublikowano
  • Autor

Jak zwykle Spanky strzał w 10-tkę :hi: kupiłem czujnik choć powiem nie był tani 103 euro :gwizdanie: zapłaciłem za to małe pudełeczko jak na pierścionek ale w końcu auto chodzi jak należy, wielkie dzięki :notworthy: :notworthy:...

P.S. Spanki jesteś świetnym fachowcem ale mam nadzieje że nie będę musiał długi czas pisać nowego posta z nowym problemem :wink4:.pozdro :good:

Opublikowano

P.S. Spanki jesteś świetnym fachowcem ale mam nadzieje że nie będę musiał długi czas pisać nowego posta z nowym problemem :wink4:.pozdro :good:

jaki tam ze mnie fachowiec ... :wink4: to tylko moje hobby ... :naughty:

wazne ze furmanka jezdzi jak powinna ... :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.